Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

szukam filmu

użytkownik usunięty

cze wszystkim-prosze o pomoc-w dniu 03.01.2004r na stacji TVN byl wieczorem wyswietlany film pt.Atak na linie wroga-prawdopodobnie taki tytul.chodzilo o relacje z autentycznych wydarzen z wojny w zatoce Perskiej z 1990r .Opowiada o 8-mio osobowym oddzialeSAS zrzuconym na tyly wroga,ktorym dowodzi Andy McNab.Czy moze...

więcej

Poniewaz zblizają sie Święta Bożego narodzenia, jak większość osób interesujacych się filmem liczyłem (jak co roku) iż telewizja polska nada w tym czasie kilka wartosciowych pozycji. Po zapoznaniu sie z repertuarem byłem z lekka zaszokowany. Powtórki, powtorki i nic innego. Naprawdę nasza TVP celuje jedynie w wielosci...

więcej

Skoro mówimy o telewizji , to warto powiedzieć o naj

o Arturze Żmijewskim

użytkownik usunięty

ruszyla strona dotyczaca Artura Żmijewskiego!!!! Serdecznie zapraszamy:
www.artur-zmijewski.prv.pl
Kabanosek i Tusia

Witam, od września Polsat nadaje rewelacyjny serial "24 godziny", znanego pewnie niektórym widzom już z Canal+.
Muszę przyznać, że miło mnie z tym zaskoczyli, ale niestety ta telewizja po raz kolejny pokazała swoją nieudolność i amatorszczyznę, nieumiejętnie wstawiając reklamy i przerwy na losowanie Lotto. W serialu...

więcej

czesc czy znacie taka stacje TV jak "TV Centrum" ostatnio trafilem na nich na kablowej sieci i musze powiedziec ze ciekawe filmy daja klasy B czy nawet C. Klimaty z wietnamu i innych miejsc zapalnych, samotny zolnierz rozwala wszystko co sie rusza:)

5 września Telewizja Polska - Program 1 zaczęła nadawać cykl ''Leksykon kinomana'', w którym zamierza nadawać największe arcydzieła w historii kina. Zaczęło się naprawdę nieżle: 5 IX wyemitowano ''Gorączkę złota'' Chaplina, 12 IX ''Świat się śmieje'' Aleksandrowa, a 19 IX ma być ''Człowiek, który wiedział za dużo''...

film !!!!

użytkownik usunięty

pilnie poszukuje ścieżki muzycznej z filmu z Vanilla Ice pt. "Miłość w rytmie rap" bardzo proszę o kontakt papatki milusińscy

nie wie ktoś czy TVN puśći w końcu dalsze odcinki "Rodziny Soprano" bo chyba się nigdy nie doczekam:(

serial

użytkownik usunięty

Kiedyś na TVP1 puszczali serial USA pt."Dampsey i Makepiece na tropie"(nie wiem czy dobrze napisałem ten tytuł).Może ktoś pamiąta kto tam grał i jaki jest oryginalny tytuł.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones