PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=139167}

Agonia

Agoniya
7,1 182
oceny
7,1 10 1 182
Agonia
powrót do forum filmu Agonia

re:mini.scencje

ocenił(a) film na 7

taka trochę żuławszczyzna w wydaniu rosyjskim; zbiorowa hipnoza odbita w oczach szalonego mnicha, w sumie nie wiadomo, czy taka władza jaki kraj, czy na odwrót..

Westernik

Każdy z filmów o Rasputinie jest inny. "Agonia" z 1981 r. (głęboki, filozoficzny), "Rasputin" z 2011 (dobry faktograficznie), "Rasputin: Szalony zakonnik" (bajka bez związku z rzeczywistością), "Rasputin: Sługa przeznaczenia" z 1996 (średni hollywoodzki film), "Rasputin i Cesarzowa" z 1932 (sensacyjny bez związku z historią)

ocenił(a) film na 7
kaleenee

ło boniu, z przykrością dochodzę do kompromitującego mnie wniosku, iż nie kojarzę żadnego z filmów które wymieniłeś poza filmem z wytwórni hammer. ale porównywałem sobie z ciekawości ich plakaty i rzeczywiście, każdy jest inny, przy czym ten do filmu klimowa jest najlepszy..

ocenił(a) film na 7
kaleenee

swoją drogą istnieje też pono film pana grzegorza królikiewicza pod wszystko mówiącym tytułem Scytowie.. mówię pono, bo od lat staram się go namierzyć i w końcu zobaczyć - bezskutecznie. patrząc na jego plakat, myślę, śmiało możemy go wrzucić do przytarganego przez ciebie woreczka, woreczka z napisem "raz putin"..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones