PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=111080}

Diabolicznie twój

Diaboliquement vôtre
6,2 293
oceny
6,2 10 1 293
Diabolicznie twój
powrót do forum filmu Diabolicznie twój

Czy powyższy film z Alainem Delonem ma coś wspólnego z filmem z Tomem Berengerem (http://www.filmweb.pl/film/Okruchy+wspomnie%C5%84-1991-8321)? Z tym, że podkreślam iż obydwu nie oglądałem.
Skąd więc wiem co nieco o fabule tych dwóch filmów (pomijając, że mogę się mylić tak w pierwszy, jak - co mniej prawdopodobne - w drugim przypadku). Otóż kiedyś jak byłem dzieckiem oglądałem taki serial. Właściwie miniserial. Leciał w czwartek na TV 1. Każdy odcinek przedstawiał inną (mroczną) historię z innymi bohaterami. Jedna opowiadała o facecie, który przeżył wypadek, miał operację plastyczną i niczego nie pamiętał. Żona otoczyła go troskliwą ,,opieką". Zakończenia nie zdradzam. Domyślam się, że ten serial był na podstawie tego filmu z Berengerem (albo na odwrót), choć nie jestem na 100 % pewien bo filmu z Berengerem nie oglądałem. Ale czy film pod którym piszę (ten z Delonem) ma coś wspólnego z tym serialem lub filmem z Berengerem (albo obydwoma?). Wydaje mi się że tak choć nie ma z boku takich powiązań. Choć wszystko mogę mylić. O boollywodzkim nie wspominam.
Tego serialu już nie zlokalizuję. Bo nie mam absolutnie żadnego tropu. No chyba, że ktoś pamięta ten serial, byłbym wdzięczny za pomoc w przypominieniu co to był za serial. Leciał w latach 90-tych. Napiszę też inne odcinki - było, że kobieta (femme fatale) twierdziła iż pewien (mężczyzna), chyba jej kochanek, zabił jej męża na jej rozkaz (prosiła go o to), choć to był tylko wypadek przy wędkowaniu i odcinek że facet pojechał do Indii, chyba był detektywem i miał się na kimś zemścić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones