PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=111080}

Diabolicznie twój

Diaboliquement vôtre
6,2 293
oceny
6,2 10 1 293
Diabolicznie twój
powrót do forum filmu Diabolicznie twój

Delon po raz drugi w duecie z Bardot . Historia niesamowita , a Alain w podwójnej roli . W innej noweli bardzo atrakcyjna Jane Fonda .

delonka_fw

Zupełnie nie wiem jak to się stało , ale powyższy opis dotyczy oczywiście filmu Historie niesamowite . Diaboliquement vôtre to film o facecie , który budzi się po wypadku w wielkim domu i niczego nie pamięta .Piękna żonka usiłuje mu wmówić , że jest jej mężem , gdy tymczasem prawdziwy małżonek od dawna leży w ogrodzie. Wynudziłam się strasznie.

delonka_fw

średni film z dziwnym końcem, podobnym do "w upalnym słońcu" ale tam było wszystko jasne jak skończy nasz bohater.
a tutaj akcja z tym telefonem, i nie wiadomo jak to sie moglo skończyc

BlackShit

Myślę, że po wysłuchaniu tej taśmy policja zaczęła głębiej drążyć i wszystko się wydało.

delonka_fw

Taka mało błyskotliwa wtopa zamiast wyczekiwanej wyższej taktycznie zemsty? Jedyne co mnie może pocieszyć, to ewentualny triumf Pani, która wg żandarmerii mogła jeszcze pozostać bez motywu, w tym czasie Lagrange został skazany i usunięty, a Pani zdążyła zbiec lub wiedzie teraz całkowicie spokojne życie.
Mimo że "W upalnym (pełnym) słońcu", to bohater był zdolny do myślenia, wręcz na tym opierała się cała zabawa, a tutaj się tylko widz zastanawia, a bohater lata za spódniczką. Pan się nachapał, a ja-widz czuję brak (filmowego) spełnienia. Niech mnie ktoś wyprowadzi z błędu, proszę. On był jednak inteligentny, prawda?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones