PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=736897}

Jak urządzić orgię w małym mieście

How to Plan an Orgy in a Small Town
5,1 3 995
ocen
5,1 10 1 3995
3,3 3
oceny krytyków
Jak urządzić orgię w małym mieście
powrót do forum filmu Jak urządzić orgię w małym mieście

Rewelacyjny film

ocenił(a) film na 9

...Ale nie wiem, czy na typową polską wrażliwość. To jest dla ludzi, którzy podchodzą na luzie do spraw seksu i umieją się z nich śmiać.

ocenił(a) film na 7
anuszka_ha3

Obejrzyj "Sex After Kids" tego samego reżysera, warto ;-)

anuszka_ha3

A czym się różni polska wrażliwość, od koreańskiej czy amerykańskiej? Ja jestem Polakiem i nie widzę różnicy między Angolami, Niemcami i Polakami. Następny hipokryta. jesteś wyrozumiały dla wszystkich tylko nie tolerujesz nietolerancyjnych dla głupoty polaczków

ocenił(a) film na 8
qbiak25

Oczywiście, że się różni. U nas geje wielu niezdrowo ekscytują, a np. w takiej Szwajcarii chodzą po ulicach objęci i nikt nie robi z tego sensacji.

qbiak25

qbiak25 w korei, ameryce północnej i południowej czy takiej anglii bycie gejem się niczym nie różni od byciem hetero w społęczności a u nas? niestety tylko tacy jak ty - nietolerancyjny głupi polaczek, który na dodatek nie widzi różnicy " między Angolami, Niemcami i Polakami."

jednocześnie głupi i ślepo zapatrzony w swoje także nie widzi nic poza tym - jesteś typowym przedstawicielem polaczka

BartasBartas

Tolerancja polega na wyzywaniu wszystkich od głupków. No brawo. Ślepo zapatrzenie w poprawność polityczną ignoranci epitetami uczą tolerancji. U nas w Polsce sensacji nie robią pederaści, za to w Ameryce, Australii Szwajcarii i innych krajach w których bywałem, które jeszcze w latach 60 karały więzieniem tą przypadłość lekce warząc wzorce postępowania w sprawie odmienności, praw kobiet, wolności religijnej oraz jak chociaż by w Polsce. Doprowadziło to do niebywałej akceptacji dziwactw. W moim nietolerancyjnym środowisku głupców i ślepców mamy w dupie czy ktoś jest gejem srejem czy rowerzystą, liczy się człowiek. A w Szwajcarii ostatnio na przykład co piętnaście minut, ktoś ze znajomych przypominał mi że jest pederastą.

qbiak25

Naprawde nie rozumiem co do tematu homoseksualistów ma poprawność polityczna?
Orientacja seksualna,, tolerancja, temat uchodźców, aborcja czy np. granice smaku w teatrze polskim to nie są kwestie polityczne więc nie wiem o jakiej poprawności mówisz. Ja po prostu jako człowiek mam takie przekonania i nie ma to nic wspólnegom z żadnym ugrupowaniem politycznym.
A uczyć tolerancji cie nie mam zamiaru - wystarczy że się z takich jak wy śmieje.

BartasBartas

To najpierw dowiedz się co to jest poprawność polityczna, a polityka. I jeśli jesteś taki tolerancyjny dla homoseksualistów to dla czego nie jesteś tolerancyjny dla Polaków aprobując faszystowskie i ksenofobiczne tezy o miałkości społeczeństwa polskiego i mnie osobiście wyzywając od głupków, albo tolerujesz światopogląd innych, albo jesteś hipokryta.

qbiak25

Nigdzie nie napisałem że jestem tolrencyjny ani że trzeba być tolerancyjnym.
Coś ci słabo idzie operowanie argumentami jakich zazwyczaj używasz w stosunku do lewaków - bo ja nie jestem lewakiem. Jestem tolerancyjny dla miłości. Kto daje miłość dostaje ode mnie miłość. Dla prawicowych polaczków i środowisk faszystów mam tylko kopy na twarz i kur*y wykrzyczane prosto w pysk. Przecież nie będe tracił swojego czasu żeby jakiemuś bydłu tłumaczyć że homoseksualzim to nie choroba. Jesteście mentalnie 100 lat w tył. Wtedy kiedy kobiety nie miały prawa do edukacji, czarni nie mogli korzystać z tych samych toalet co biali, a leworęczność była uznana jaka choroba i leczono ją elektrowstrząsami :-) Tam właśnie mentalnie jesteście i tam umrzecie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones