PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=804059}
5,2 25 760
ocen
5,2 10 1 25760
3,7 16
ocen krytyków
Jurassic World Dominion
powrót do forum filmu Jurassic World Dominion

Czytając negatywne recenzje obawiałem się, że będzie to najgorsza część
serii. Na szczęście okazały się mocno przesadzone.
Jurassic World 3 to kino rozrywkowe w najlepszej odsłonie.
Mamy tu wszystko: pościgi w mieście, przygodę w dżungli, horror w jaskiniach, romans.
Są sceny trzymające w napięciu. Są fantastyczne zwierzęta. Troszkę wzruszeń.
Co do narzekań na absurdalność fabuły to jest przesadzona:
facet nie łapie sam dinozaura na lasso, pomaga mu pień drzewa ;)
T-rex sam nie pokonuje Gigantozaura, pomaga mu inny potwór.
Para odnajduje się w lesie za pomocą nadajnika, a nie szczęścia.
W filmie jest mnóstwo scen z dinozaurami, a nie 20 minut :)
Jasne że można się czepiać wielu rzeczy, najbardziej chyba tego, że ludzie i dinozaury mają żyć w koegzystencji, ale jak już pisałem to kino rozrywkowe/przygodowe, a nie dramat czy dokument i w tym gatunku działa świetnie.
Film oceniam tak samo jak wszystkie z drugiej trylogii czyli na 7/10
Pierwsza trylogia ma u mnie 9.
Wiadomo że nie da się już robić takiego wrażenia dinozaurami jak w pierwszym filmie, teraz tylko trzeba trzymać pewien poziom i jest on utrzymany.
Można się czepiać że pewne sceny są wariacją na temat już znanych z poprzednich
części, ale w końcu za te sceny kochamy oryginał :)
Na koniec napiszę, że wolałbym aby film był brutalniejszy i bardziej realistyczny,
ale tu liczy się kasa i jak największa widownia, zadowolona ze wszystkich
dobrych zakończeń^_^


7/10

conneryfan

Zgadzam się. Wszedłem by dać bardzo dobra ocenę, a tu jak przy horrorach - strasznie zanizona ocena.

ocenił(a) film na 7
conneryfan

Zgadzam się z Tobą, to jest ładne zamknięcie serii. Chcesz film o dinozaurach w świecie ludzi? Lepiej tego nie można było zrobić. Absurdy musiały być, zwroty akcji od czapy, happy end też i niestety ugrzecznione "bo dzieci oglądają". Można się czepiać, ale jak ktoś poszedł na ten film oczekując, że twórcy odejdą od konwencji to już jego problem.

conneryfan

Mam nadzieję, że jesteś w mniejszości. Inaczej straciłbym resztki dobrego zdania na temat ludzkości :) Ja właśnie liczyłem tylko i wyłącznie na rozrywkę, tymczasem wynudziłem się jak mops!

ocenił(a) film na 7
conneryfan

Sam osobiście oceniłem 7/10, a to właśnie oznacza, że w sumie, to chyba jednak to była najsłabsza część, choć dalej dobrze się to oglądało, chociaż trochę liczba absurdów i przesad była w tym filmie zbyt duża. Ludzie po prostu jak stwierdzają, że film słabszy od innych części to od razu oceniają 3 lub 4, chociaż może czegoś innego się spodziewali. Ja generalnie przy kinie rozrywkowym to się aż tak nie sugeruję oceną. Jurrasic Park ma ledwo 7,0 ocenę, więc tego chyba się nie spodziewałeś na poziomie 6,5. Na IMDB JW: Dominion ma 6,0 i to w sumie wydaje się być niezłym odzwierciedleniem opinii ludu.

ocenił(a) film na 2
faziee

A teraz powiedz coś z sensem i choćby odrobiną inteligencji!

ocenił(a) film na 2
conneryfan

Mamy też co scenę kompletny idiotyzm scenariusza i losowe przeskoki, kontynuację totalnej tandety i popeliny dla inteligentnych inaczej z dinozaurami inteligentniejszymi od wielu ludzi, modyfikacjami genetycznymi, laserami i wszelkim wodotryskiem dla ludzi z zaawansowanym wodogłowiem. Ale tak, to pewnie świetne kino akcji, jak ktoś jest po lobotomii. Czy Ty człowieku zastanowiłeś się kiedykolwiek nad tym, czy masz jakikolwiek gust i inteligencję? Bo chyba nie bardzo!

CrazySquareRoot

Uspokój się

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones