PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=743825}

Klaus

8,1 60 049
ocen
8,1 10 1 60049
7,3 21
ocen krytyków
Klaus
powrót do forum filmu Klaus

NIESAMOWITE

ocenił(a) film na 9

Olbrzymie zaskoczenie. Wiele prawdziwych problemów i nawiązania do realnego świata. Netflix mnie zaskoczył. Ryczałam jak dziecko :(( Piękna bajka. Śliczne wykonanie. Włączyłam od niechcenia w ramach tła i bardzo miło sie zaskoczyłam. Wroce do niej napewno i z pewnością Klaus wejdzie do mojego kanonu świątecznego. Tylko zakończenie jest dla mnie zbyt smutne. Liczyłam na happy end. Przykro mi z powodu Klausa.

ocenił(a) film na 8
AliceShadow

a już myślałam, że tylko ja poryczałam się jak dzieciak w końcowych minutach bajki...

ocenił(a) film na 10
AliceShadow

Ale wg mnie to zakończenie wcale nie jest unhappy. Jest to taki realny happy end. Człowiek musi odejść z tego świata, ale w tym jednym przypadku ktoś "powraca" do naszego świata na ten jeden, jedyny dzień w roku. To niesamowicie piękne, móc wtedy spotkać swojego przyjaciela. Nie możemy wymagać od życia, że będzie zawsze idealnie i wszystko będzie wieczne, ale możemy nauczyć się doceniać i kochać tę krótkie momenty, w których czujemy, że wszystko jest perfekcyjne wręcz i wracać do nich w najcięższych chwilach, aby dodać sobie otuchy.

Dla mnie bajka niesamowicie piękna. Wychowałem się na bajkach od Disneya i mam słabość do tego typu produkcji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones