PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=155681}

Zamęt

Noise
3,4 1 720
ocen
3,4 10 1 1720
4,0 2
oceny krytyków
Zamęt
powrót do forum filmu Zamęt

To mógł być niezły film, bo klimacik i miejsce nawet fajne. Plastyka obrazka też mi się nawet podobała. Ale były dwa problemy, trochę za szybko eskalowała psychoza faceta i film się skończył w 1/3 historii. Nawet nie chodzi o to, że nie wiadomo o co chodzi, bo z grubsza wiadomo, ale pozostaje duży niedosyt.

ocenił(a) film na 2
panstatystyka

Zgadzam się. Dla mnie tam nie ma kompletnie żadnego zakończenia. Jakby zaraz miały być „reklamy” i nagle wszystko urwane. Żadnej puenty, żadnego „morału”, nic. Rozrywka umówmy się - taka sobie.

ocenił(a) film na 4
panstatystyka

SPOILER



Dokładnie, wszystkie wątki pozostały otwarte.

1) dlaczego mieszkańcy byli "dziwni"?
2) tunele ciągnęły się 16 km, no i? Ofiary wypadku dotarły tunelami pod dom? To nic że dom był mniej niż 1 km od fabryki
3)bohater dokopał się do zwłok? Stąd ten końcowy spokój? Czemu gapią się w jezioro?
4) wątek wypadku brata w fabryce bez sensu, nikt typa nie szuka?
5)1 x scare jump z bladą panią z zaawansowaną zaćmą, po co to było?
6) jaki wypadek w fabryce właściwie? I w fabryce czego?
7) Michelle była chora psychiczne wiec syn też zdradza te same objawy?

To mogła być mocna "6" gdyby zakończono wątki i nakręcono chociaż jakieś zakończenie. Aczkolwiek scena "oddychajacej" podlogi z powodu wody jak rozumiem naprawdę niezła.

ocenił(a) film na 8
Demoniczna_Wiedzma

Facet miał również depresję poporodowa i psychozę i głównie o tym w tym filmie chodziło. Co działo się w jego umysle

Demoniczna_Wiedzma

Ja po dotarciu do sceny z oddychająca podłoga wiedziałem że będzie gniot. Niestety postanowiłem dotrwać do końca. Czy teraz filmy kręcą domorosli nieudacznicy? Zamiast na YouTube trafia to na Netflix?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones