Hanna Schygulla

7,5
1 881 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hanna Schygulla

Pięknie się starzeje z klasą, nie jest sztuczną lalką z plastiku naciągniętym tworem z napompowanymi ustami. Hanna jest niesamowita i mimo wieku wciąż elektryzuje, przyciąga uwagę. A do tego to świetna aktorka, która na dodatek fantastycznie śpiewa i interpretuje piosenki. Klasa sama w sobie!

anialek36

prawda to, bardzo subtelna uroda, rzadkość, szczególnie dziś

baron666

Tak, tak mimo, że trochę jej się przytyło, tu i ówdzie zmarszczki się pojawiły, ale i tak wciąż ma piękną twarz.

anialek36

Rzeczywiście odskocznia od tych wszystkich hollywoodzkich potworów botoksowych, które dały się zdeptać wiecznemu kultowi młodości. Przykro patrzeć na zmasakrowane od skalepla rysy aktorów, którzy nie umieli poradzić sobie z presją uciekającego czasu. Dobrze, że są wyjątki jak Hanna.

anialek36

To prawda. Ma bardzo dobrze zachowaną urodę. A w jakich filmach mieliście przyjemność ją oglądać? Ja na razie w "Dziejach Franciszka Biberkopfa", "Pasji" i "Fauście". Wiem, że jest jeszcze sporo klasyków z jej udziałem, które zamierzam nadrobić, ale muszę wspomnieć, że zagrała przezabawną postać w "Fauście" Sokurowa. Bardzo mnie rozbawiła!

mindmarbles

Ja oglądałam z HannĄ takie filmy: Na krawędzi nieba Warszawa Tragarz puchu, Umrzeć powtórnie, Oddział Delta, Miłość w Niemczech, Lili Marleen, serial, Małżeństwo Marii Braun, Gorzkie łzy Petry von Kant. Polecam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones