Katarzyna Herman

7,8
17 235 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Katarzyna Herman

stać ją na więcej niż reklamowanie pulpetów knura.

emmeline37

Dzięki temu chłamowi zdążyłem ją naprawdę "znieciepieć"

psysutra

czemu? moim zdaniem to ciekawa aktorka, ale pokazała, że brak jej klasy(i kasy..) błaznujac w reklamie żarełka. Mam nadzieję, że niedługo dostanie interesującą rolę i odzyska formę aktorską.

emmeline37

Ten jej MEGA SZTUCZNY śmiech z zaciągiem na końcu wywołuje u mnie werbalną sraczkę. Dodać jej ten "sposób na pierdolenie w bambus" to już człowiekowi rwie się ręka do pilota by oglądać reklamę Vanisha zamiast tego badziewia. Niestety, tej Pani podziękuję, dla mnie jest spalona. Kondrat też się trochę skopał, ale on wykonał świetne role w kapitalnych filmach.

psysutra

i tu masz rację, też mnie irytuje w tej reklamie, mam tak samo jak ty(nie licząc werbalnej sraczki ;)). Ale nie wypada blado w filmach, nawet ciekawie. Nie zmienia to faktu, że ta reklama to porażka..

emmeline37

Z jednej strony racja, że ta reklama delikatnie mówiąc do najlepszych nie należy, ale z drugiej czy my sami mając np. wykształcenie pedagogiczne, nie możemy znaleźć pracy i szukamy gdziekolwiek i zatrudniamy się np. w miejskim szalecie na kasie...... Czy to znaczy, że nie zasługujemy na szacunek. Wiem to portal filmowy, ale pani Katarzyna gra cały czas w teatrze i tam robi swoje, a że potrzebowała kasy to poszła do reklamy. Teraz kręci film "W sypialni" reż. Tomasz Wasilewski gra chyba nawet główną rolę. Jest ona w o tyle gorszej sytuacji, że wśród aktorek jej pokolenia jest ogromna konkurencja w walce o role w filmie czy serialu mamy Gabrielę Muskałę, Izabelę Kunę, Agatę Kuleszę, Dominikę Ostałowską, Kingę Preis, Magdalenę Cielecką, Dominikę Bednarczyk, Monikę Krzywkowską, Agnieszkę Krukównę, Maję Ostaszewską, Małgorzatę Kożuchowską, Annę Samusionek, Joannę Brodzik itd. konkurencja jest duża i niestety nie zawsze najlepszy wygrywa.

Bolek84

bzdury !
reklama jest swietna i z klasą .to przez te reklame zainteresowalem sie ta kobieta , wszedlem na jej portfolio , w zyciu nie zainteresowalbym sie jaksas serialowa aktorka gdyby nie ta reklama.
ale co wy mozecie wiedziec o klasie wy dzieci netu

Redsky

ja lubię tą aktorkę, w każdej roli mi się podobała, ale reklama nie przypadła mi do gustu
jednak nie uważam, że fakt iż zagrała w niej świadczy, że nie ma klasy
wydaje mi się że swoją rolę w reklamie zagrała dobrze, zapewne tak jak tego od niej oczekiwano

Redsky

Ta reklama JEST świetna, zabawna i z klasą.
Tak jak Katarzyna Herman - PRZEŚWIETNA aktorka, pójdźcie do teatru, matoły, albo obejrzyjcie Janosika, W sypialni, itd.
Jej sceny z Magda Cielecką w Psychosis, czy Językami mwić będą w Powszechnym..mistrzostwo!!

psysutra

to współczuję takiej przypadłości :P mi się ta reklama podoba, bo gra w niej aktorka a nie amatorzy, jak w większości...
Poza tym, to nie jej wina, że musi jakoś zarabiać, jeśli ról nie dostaje...

emmeline37

zdecydowanie. właśnie obejrzałem "wszystko co kocham" i powiem nawet więcej - po tym jak w filmie zagrała scenę z felatio, które "ofiarowała" głównemu bohaterowi, Jankowi, to produktów knora szybko nie kupię... na miejscu producenta produktów spożywczych mocno bym się zastanowił, czy marketingowo był to chwyt, że tak powiem smaczny. mnie to wystarczająco zdegustowało - może dlatego, że dokładnie w tamtym momencie ukazały mi się przed oczami klopsiki, czy coś... co nie zmienia faktu, że jeśli chodzi o całość filmu, to rola świetna!!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
gosiagosia333

Najpierw naucz się wypowiadać, a później krytykuj.

emmeline37

Polskie kino , nie oferuje dzisiaj dobrym aktorom stałem pracy , więc nawet tak dobrzy aktorzy , muszą się podpierać jakąś rezerwą w tym przypadku reklamą , która daje im o wiele więcej pięniedzy niż główna rola w filmie.Czasami ambicje trzeba po prostu schować głęboko

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones