Kate HudsonI

Kate Garry Hudson

7,6
15 765 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kate Hudson

Bezbarwna typowa amerykańska blondyneczka...człowiek patrzy i myśli "ciekawe czy gdzieś w Idaho jest fabryka tego plastiku" Widząc jak wiele jest w USA blondynek, człowiek zachodzi w głowę czy tam żyją kurna sami Skandynawowie tudzież Aryjczycy czystej krwi ;P (zbijam się, ale to śmieszne że połowa kobiet tam farbuje włosy na blond)

Perykles

Co ma kolor włosu do osobowości ??
Nie rozumiem.

Blur

Właśnie...Co ma kolor włosu do osobowości ??
Z tego co wiem Kate ma naturalny kolor włosów.

I żeby było jasne - nie jestem jej fanką, ale temat aż się prosi o komentarz.

Bounty

przecież on o wyglądzie napisał, o ile mnie wzrok nie myli :P

Perykles

zgadzam się, mam takie same odczucia. Przeciętna amerykanska aktorka, niczym sie nie wybija

leonsto

myślę, że odpowiedź jest prosta -mamusią ;)

Perykles

STRASZNIE PRZECIĘTNA, nawet powiedziałabym, że SŁABA... grała w nudnych filmach, jest na prawdę przeciętna... nie wiem dlaczego wszyscy się nią tak zachwycają!!!!???

kaams

Powiedziałabym, że bardziej mdła niż przeciętna, a do tego nieznośnie irytująca. Jak to jest możliwe, że ona ma 8/10, to jest dla mnie największa paranoja i zaskoczenie jakie doznałam na tym portalu!!

sylbow

no w końcu jest popularna. zaskoczeniem dla mnie to nie jest, bo wiele osób rzeczywiście się nią zachwyca....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones