Kate HudsonI

Kate Garry Hudson

7,6
15 763 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kate Hudson

czy to są problemy hormonalne czy standard?

Sowa_14

też to zauważyłam .. :P
ale przecież to najważniejsze nie jest !

nanamon

Nie Każda kobieta ma jakiś ogromny biust. Ma u mnie dużego plusa, że się tym nie przejmuje:) No i do tej pory nie zrobiła żadnej operacji jego powiększenia:)a z resztą jest ładna;]

justysia_5

Hahaha, dobre. Też to zauważyłam, ale jest w miarę ładna, więc niech jej będzie;-)

justysia_5

z twarzy jest ładna, ale nie jest sexowna i tyle, może dla faceta z małym penisem i wielkim bebechem, który też nie jest sexowny to się podoba...

użytkownik usunięty
deamon82

moze dla pedofila... dobrze ze sa takie panny co? przynajmniej dzieci sa mniej nękane..

wątpię, jeśli chodzi o zboczenia to raczej dla lesb lub zakompleksionych lasek z małym biustem, pedofil zawsze będzie pedofilem

Sowa_14

hahah
z taka iloscią kasy jaką ona ma nie problem pojsc i sobie nowe cycki sprawić
ale czy to takie takie ważne?

Sowa_14

Pewnie to rodzinne. Goldie też biust ma skromny.

Sowa_14

A czy biust jest najważniejszy...? ;/ Dobiłeś\Dobiłaś mnie tym

Kiss_

no właśnie , czy to jest najważniejsze ?? nie każdy ma biust jak krokodyl !! jest dużo kobiet z małymi piersiami , i przeważnie są ładniejsze od tych silikonowych , pustych lal !

Phoebe123

Ach,czyli każda kobieta z dużym biustem(naturalnym,bo podkreślam zakompleksiona osóbko,że i takie są!) jest pustą lalą? Śmiech na sali. Idź lecz kompleksy innym sposobem.

Binula

A krokodyl nie ma piersi, chyba że teraz czegoś innego w gimnazjum uczą...

Binula

I co z tego? Jest piękna nawet bez biustu... No, ale tak... "głodnemu chleb na myśli"

P_Halliwell

jeju , tak się tylko mówi ! a kompleksy to ty idź leczyć ! i co ? pewnie odpiszesz , że ,,zazdroszczę'' ?! tak
? dzieci są jednak dziwne .






















Phoebe123

Dzieci? A ile, przepraszam, Ty, dorosła osobo, masz lat? Oczywiście, że zazdrościsz, nic nowego w tym kraju.

Binula

masz rację . są nienormalne osoby w tym kraju . ty do nich , jak mi się zdaje (?) należysz .

Phoebe123

Odpowiedz na pytanie niekulturalna istoto.

Phoebe123

A tak w ogóle przeczytaj mojego przedostatniego posta i swoją odpowiedź na nią i dojdziesz do wniosku, że sama siebie nazwałaś nienormalną osobą. Ale wtopa;-))))))))))))

Binula

wielka ,,wtopa'' !! o jeju co ja teraz pocznę !! na ulicę nie wyjdę !!!!!!!!! z forum się wyloguję i nigdy już nie wrócę !!!! o ludzie , co to będzie !!!!!!
Wiesz , żal mi ciebie ,,neostradowa'' istoto !!

Phoebe123

Widzę, że nie wiesz co masz powiedzieć, skoro używasz oklepanego tekstu z dziećmi neostrady. Ja bym się tam na Twoim miejscu już nawet nie zalogowała, ale głupi człowiek ma ten plus, że nie jest świadomy swojej głupoty. Pozdrawiam;-)

Phoebe123

masz rację ,,Czasy SB mineły''


Bezbłędne pisanie się kłania !!!!!!! ,,Minęły'' piszę się przez ,,ę'' a nie przez ,,e''

Phoebe123

Wybacz, ale nie będę polemizować z 13latką. Idź pogadać z dziećmi na swoim poziomie

Binula

dobrze , pogadam .

Phoebe123

Nie widziałem, żeby krokodyl miał biust, jest gadem, wracaj na lekcje biologii. Przykro mi z powodu, że twoje koleżanki z dużym biustem są brzydkie, ale to już twój problem. Moje są szczupłe i ładne z twarzy mając naturalny duży biust, a nie silikonowy.

Sowa_14

Ona jest aktorką.Ocenia się jej grę aktorską a nie wygląd.Ja ją bardzo lubię:)

użytkownik usunięty
Sowa_14

Oj biedactwo kochane też masz problemy...

Sowa_14

Ja widze to w ten sposób...
Skoro "gdyby babcia wąsy miał to by dziadkiem była" na tej samej
zasadzie (a raczej na jej odwrotności) "laska bez cycków jest facetem".

Sowa_14

...kończąc moją myśl - skoro chłopak musi mieć fujare, laska musi mieć
cycki :)

użytkownik usunięty
WielkiSzu

byle bym cie na swej drodze nigdy nie spotkala... a jesli ma cycki wieksze od siebie czy glowy to czym jest? dalej kobieta? a piersi z tego co wiem z biologii kazdy ma, a ty chyba o tluszczu mowisz.

...ale ja bym chętnie spotkał ciebie i się pośmiał. Cycki większe od głowy to jak facet z penisem do kolan, to już przesada. Nie mówimy tu o takich skrajnościach. My o deskach, a ty odrazu na drugi koniec kija. Są dziewczyny z pięknym biustem o średnim rozmiarze. Dziewczyna, a raczej już kobieta powinna mieć biust, to podstawowa rzecz odróżniająca wygląd płci. Nie zamierzam się ściskać z drugim facetem (mowa o płaskiej dziewczynie). A ty co lubisz facetów ładnych z twarzy, ale z wielkimi bebechami, bo założe się że nie?

użytkownik usunięty
deamon82

ciekawe kto by się z kogo śmiał ale mniejsza o większość, lubie facetow ktorzy są przystojni, mają ładnie wyrzeźbioną klatę, ładne pośladki, optymalny interes i w moim typie twarz, ale nie neguję kobiet o małych piersiach ani o duzych, jak to nie na drugi koniec kija... skoro to jest jeden koniec to ogromny biust jest drugim końcem.. a w poprzedniej wypowiedzi chodziło mi o skrajność ponieważ ktoś uważał że kobieta z małym biustem jest facetem to z ogromnym kim jest? no nie da się nie iść na drugi koniec kija..... i skoro to podstawowa rzecz.. to jeśli ma biust świetny i 'fujarę' to jest świetną kobietą tak?

Idziesz w skrajność, bo my nabijamy się z desek, a ty pytasz co dziewczynami z cyckami większymi od głowy. To tobie odpowiem, że 100% kobiecość, ale tymsamym kalectwo takie piersi. Podobają się dziewczyny ze średnimi piersiami. Nie negujesz kobiet o małych piersiach, a nie niegujesz facetów o małych interesach i dużych brzuchach? myślę, że tak, tak samo ja neguję dziewczyny płaskie jak deski wychwalane jako niby laski i supernaturalne piękno. Piękno to kobieta z odpowiednim, ale naturalnym biustem, a nie brakiem biustu, bo ta aktorka nie ma nawet rozmiaru ,,A".

użytkownik usunięty
deamon82

no ide w skrajność bo to jest skrajność, a skoro jest stwierdzenie że to facet no to sorry.. przy porodzie chłopca czy dziewczynkę określa się po jednym.. a tu ktoś pisze że jak natura nie obdarzyła to od razu facet..
też nie będę negować facetów z dużym brzuchem(to łatwo zmienić, chyba że choroba), a mały interes nie jego wina.. tylko różnica taka że piersi da się zoperować bez problemu czy przytyć, a interesu raczej nie powiększysz więc widać gorszą sytuację.
Nie wiem jaki ma rozmiar bo mnie to nie bardzo interesuje i szczerze wątpię że takie panie uważają się za super laski, tj. polki większość ponoć uważa się za brzydkie..

Nie napisałem, że ona uważa się za piękną, a że inni ją taką nazywają, ale są to zapewne tępe nastki, dziewczyny z brakiem biustu lub nieatrakcyjni panowie, którzy wzieliby co popadnie, bo nie mają powodzenia u prawdziwych kobiet. Podkreślam prawdziwych, bo oburzasz się za nazywanie takich jak ta facetem. Nie mówimy, że jest facetem, a że obejmowanie jej to jak przylgnięcie do drugiego faceta, bo ona jest płaska.

użytkownik usunięty
deamon82

tak czy siak jak już napisałeś nabijacie się z desek...
ja nie nabijam się z ludzi którzy nie mają biustu, 'fujarki', ręki czy nogi, i to nie są skrajności bo jest to porównywalne... komuś nie wyrosło to a komuś innemu tamto...
ale widać nie jestem na tak wysokim poziomie jak WY.

Nie, nie jest porównywalne, a jeśli dla ciebie jest to rzeczywiście nie myślisz na poziomie takim jak ja, jeśli porównujesz brak nogi z płaskim biustem. ,,brak fujarki"?

użytkownik usunięty
deamon82

płaski biust, mała fujarka, jest porównywalne! jesteś jak gwóźdź bez łepka..
komuś noga nie wyrosła, komuś biust nie wyrósł w ogole nie porównywalne nie? bo z osoby która nogi nie ma to się śmiać nie będziesz bo nie wypada bo to krzywda ludzka nie, a której biust nie wyrósł i jest przez to jak mówisz nieprawdziwą kobietą to wypada się śmiać...! żal

Nie, nie jest porównywalne, jeśli porównujesz kalectwo z hormonami to tobie za mało połączeń międzykomórkowych w mózgu wyrosło. Co do śmiania się to nie tyle co z desek, ale idiotów mówiących, że są to naturalne piękna i nazywania desek laskami.

WielkiSzu

Coś Ci się kolego pomyliło w rozumowaniu. Pozwól, że poprawię Twą myśl zgodnie z zasadą logicznego myślenia. Otóż: koro chłopak musi mieć fujare, laska musi mieć.. hmm.. muszelkę ;-)) Idąc Twoim tropem, skoro laska musi mieć cycki, to i facet musi mieć rozbudowaną, umięśnioną klatę, żeby miała w co się tulić ;-)) A jak wiemy nie każdy facet może się taką pochwalić ;))

Sowa_14

@Verify
Z twojej wypowiedzi wynika, że masz takie same balony jak Kate Hudson :D

użytkownik usunięty
WielkiSzu

możliwe,
jednak z Twojej wypowiedzi wynika że nie mam żadnych koleżanek, bo albo nie ma biustu, albo usuwa wąsy co tydzień czy ileś, więc znam samych facetów...

@ Verify
Sama opisalas, ze musisz miec faceta, ktory ma ladna twarz, wyrzezbiona klate, etc, czyli jestes tak samo powierzchowna jak wszyscy inni, w czym więc problem? Ty nie lubisz kolesi z brzydką klatą, a większość tutaj zebrana kobiet z rozmiarem miseczki A.

użytkownik usunięty
Binula

Bueh nie mówie ze musze miec faceta takiego tylko ze taki się mi podoba, nie jestem powierzchowna, przynajmniej nie wyśmiewam, obrazam i nie mówie ze nie lubię :|, a A to żaden rozmiar, jak mam E to znaczy dla was pewnie ze kaleką jestem.. normalnie chyba jesteście wszyscy w moim wieku.. to się nie dziwię.

A nam sie podobają duże piersi u kobiety. Kolejny raz pytam- w czym więc problem? Leczysz tu kompleksy, próbując przekonać ludzi do czegoś, w co sama nie do końca wierzysz.

użytkownik usunięty
Binula

Chyba ty leczysz bo ja nie mam, a odpowiedzi na problem: to tylko tyle że nie ma mowy o tym że wygłaszacie swoje gusta, tylko jedziecie, obrażacie i nabijacie się(bo nawet się ktoś przyznał) z tego co w temacie. I ja nie przekonuję nikogo że brak biustu jest piękny jakbyś nie zauważył, tylko nie podoba mi się nabijanie się z kogoś skoro to nie jego wina, mam nadzieję że w końcu zrozumiałe jest to.

Czyżbyś się wczoraj urodziła? Ludzie się cały czas nabijają z rzeczy, za które inni nic nie mogą: za małe piersi, za grube nogi, za duży tyłek, zez, pryszcze. Mogłabym tak wymieniać dalej. Kompleksów należy się wyzbyć i dowartościować siebie. Jeżeli sama siebie nie doceniasz, nie zrobi to też żaden użytkownik FW za Ciebie.

użytkownik usunięty
Binula

Buahahahahha no comments

Nie cierpię jak ktoś pisze buahahaa. To strasznie dziecinne, nie sądzisz?!

użytkownik usunięty
Binula

Straszne będę płakać... wiesz dzieci są dziecinne jeśli się nie mylę.

Nie, dorośli też bywają, niestety.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones