Kelly OvertonI

6,9
563 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kelly Overton

Nie no tak gorącej laski dawno nie widziałem. sexowna w kazdje scenie, w kazdym usmiechu, dla mnie bomba :) sexbomba...

Kefas1985

mistrz spodnie w tekkenie:D:D:D

karwo88

dokładnie ;d tyłek wymiata ;d ale nie widziałem jej w żadnym innym filmie, a po tekkenie nie jestem w stanie powiedzieć nic na temat jej gry aktorskiej ;d

Kefas1985

Oglądałem to jakiś czas temu ale tu wszedłem teraz właśnie po to, żeby przychylić się do opinii reszty - w tym filmie wyglądała !@#$%^&* () heh, bo nie będę tu przeklinał :) Tyłek, ciało, twarz :) Wszystko !@#$%^&*() ;) Swoją drogą Candicé Hillebrand w tym filmie też wyglądało bosko, choć wcześniej o obu paniach nie słyszałem :)

Shaker82

Pięknie wyglądała w filmie Tekken jako Christie Monteiro. Czarująca, Troskliwa, Słodka i Prześliczna coś pięknego heh

Volleya

"Troskliwa" na pewno ;)

Volleya

Zgadzam sie. Wspaniala laska... P;)

Kefas1985

Jestem za....!!! Super dupeczka:)

Kefas1985

Popieram, świetnie tam wyglądała... niestety o jej grze aktorskiej na razie nie jestem w stanie nic powiedzieć, gdyż wzwód mi jeszcze nie opadł ;p

Piastunka

trzymaj tutaj fejsbukowego lajka, najuczciwsza opinia na całym filmwebie ;)

Kefas1985

REWELACYJNA ;d i to nie w stylu 100% plastik, ale po prostu śliczna kobieta w świetnych spodniach ;D i ten uśmiech ;) trochę kojarzy mi się z Giną Carano

Kefas1985

Zgadzam sie. Ale to jeszcze nie powod, zeby wysoko oceniac jej aktorstwo...

Kefas1985

W Tekkenie to mnie Podniecała SexBomba to za mało powiedziane.

Kefas1985

Grając w Tekken miała 32 lata, a niejedna 22-latka mogłaby jej pozazdrościć figury i ruchów. Cud, miód i... Rozmarzyłem się ;)

d_v

Ja rowniez... Wyglada bardzo mlodo jak na swoj wiek... Oczytwiscie to wielki plus !!! P;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones