Sophie Marceau

Sophie Danièle Sylvie Maupu

8,0
6 111 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sophie Marceau

że w "Kodzie da Vinci" zagrała Audrey Tautou a nie Sophie Marceau... Kiedy zobaczyłam jak ona grała w "Upiorze Luwru" to stwierdziłam, że chyba nadaje się jedynie do ról pacjentek szpitali psychiatrycznych... bo odniosłam wrażenie, że zagrala tam wariatke... i to może jej dobrze wychodzi... ale zupelnie nie nadawałaby się do roli Sophie w "Kodzie..."
Możliwe jest, że to z powodu ogólnie nieudanego filmu (Upiora Luwru) tak bardzo mi się ona nie spodobała... w każdym razie do roli Sophie Neveu nie pasowałaby w ogole i bardzo się cieszę, że nie dostała tej roli !!!

Mademoiselle

A ja uwielbiam Sophie Marceau nie zgadzam się z tobą i twoją wypowiedzią że nadaje się ona tylko do ról wariatek i nie uważam że to co mówisz NIE jest obiektywne!!! Obejrzałeś tylko jeden film z jej udziałem i uważasz że wiesz o niej wszystko? Mylisz się !
Sophie jest genialna aktorką i Audrey do pięt jej nie dorasta chociażby doświadczeniem.
Po drugie Marceau w innych filmach naprawdę świetnie a tylko "Upior Luwru" był w jej karierze nieduanym posunięciem ponieważ cały film był raczej słaby ale nie z winy aktorów tylko całości - scenariusza, efektów i fabuły.
Wolałabym zobaczyć Marceau w "Kodzie..." a nie Tautou ale reżyser wybrał inaczej. Mi osobiście film "Amelia" z Tautou nie spodobał się absolutnie! Koleżanka zachwalała go i namawiała bym go zobaczyła, i postanowiłam obejrzeć...nie doczekałam do końca bo myślałam że usnę - nie dosc że strasznie nudny to jeszcze bez sensu - świrnięty od początku do końa...nie wiem co inni w nim widzą, mi się nie podoba ani Audrey ani jej kreacja w "Amelii".
Sophie Marceau jest genialna!!!

Moni_8

Audrey jest przedewszytkim brzydka i nie pasuje... Zreszta osobiście uważam że Kod to porażka :/ Obsada do dupy, i ogólnie film zrobiony dla amerykańskich debili co nic nie kumaja i wszytko im trzeba tłumaczyć... Ale nie o filmie chciałem napisać tylko o Audrey...
Ona wygląda jak dziewica z dylematem "chciałabym, ale się boje"! Ludzie dajcie spokój! Aktorką też jest przeciętną ( jak coś to widziałem pare filmów znią nie tylko jeden :] ) i ogólnie nie przepadam za nią...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones