Sophie Marceau

Sophie Danièle Sylvie Maupu

8,0
6 096 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sophie Marceau

Czyli pojedynek najpopularnejszych , europejskich aktorek ! Którą z nich preferujecie i czemu. Liczy się talent , uraoda i wszystkie te cechy , które w waszym rozumieniu wyróżniają te panie od tłumu innych aktorek ze Starego Świata...

D23

Moim zdaniem Sophie, Sophie, Sophie cóż tutaj więcej można rzecz..nie dość że piękna, szczupła to jeszcze europejka nom i jakby nie było ma kawał talentu :) za Bellucci nie przepadam, ale to tylko moja opinia :)

D23

A ja nie jestem w stanie wybrać, bo obie bardzo, bardzo lubię. :)

Mephala

bellucci nie jest zla, ale marceau po prostu bardziej lubie, wg mnie jest ladniejsza :)

D23

Sophie jest dużo ładniejsz, te oczy, ta kobieta potrafi onieśmielić każdego mężczyznę ;]

D23

Oczywiście że Sophie. Tą Moniczkę to bije przynajmniej o trzy klasy. Obie są naturalnie bardzo ładne jednak uroda Sophie jest bardziej enigmatyczna i nieprzenikniona ( miał Żuławski swego czasu farta). Natomiast jeśli chodzi o aktorstwo to jak wspomniałem Monika może jej co najwyżej podawać napoje ewentualnie ręczniki ( taka sportowa aluzja ). Przykładów nie będę wymieniał bo braknie okienka do wpisywania. Mimo tego pozdrawiam fanów dziewczyny ratownika.

rafo22

Sophie... jedna z najpiękniejszych aktorek [ imo o wiele ładniejsza niż np. Jolie]. Po obejrzeniu "Braveheart" poprostu sie w Niej zakochałem [gówniarz byłem ;) ]
Swoją drogą to dziwie sie ze uznano Ursulę Anders za najpiękniejszą dziewczyną Bonda...

rafo22

czy ta bellucci taka naturlna, to tez nic pewnego.. :p
nie to co sophie marceau ;]
vive la france! ;D

Astarte86

zdecydowanie Marceau :) Belluci wygląda jak zdegustowana stara zdzira , a ''to'' to jest kwintesencja piękna i dobrego smaku , nie jest taka wulgarna jak Belluci i nadal świetnie wygląda i gra duuuuuuuużo lepiej :)

Jan_Baptysta

Umieszczenie tego pytania na stronie Sophie jest nieobiektywne, więc nie ma sensu.

użytkownik usunięty
rafo22

Rafa22 napisał:
"Natomiast jeśli chodzi o aktorstwo to jak wspomniałem Monika może jej co najwyżej podawać napoje ewentualnie ręczniki ( taka sportowa aluzja ). Przykładów nie będę wymieniał bo braknie okienka do wpisywania. Mimo tego pozdrawiam fanów dziewczyny ratownika."

Trochę przesadziłeś. Bellucci ma na swoim koncie kilka na prawdę dobrych ról ("Malena", "Nieodwracalne" czy choćby "Pasja"). Chyba nie widziałeś tych filmów skoro tak piszesz.

A wracając do tematu to uwielbiam obydwie aktorki. Raz Bardziej podoba mi się Marceau a raz Bellucci. Dodałbym jednak jeszcze do tej dwójki Penelope Cruz i będzie piękne europejskie Trio ;)

Czyli Bellucci wypada dobrze, gdy nic nie mówi ;): "Malena" i "Pasja" - to poprostu modelka udająca aktorkę.
Kto obejrzał z nią więcej filmów, ten wie o czym piszę.
Marceau na pewno lepszą aktorką jest (np: nawet nieźle zagrała w pokręconym filmie o Chopinie swego ex męża)
Na temat urody nie będę polemizował (osobiście wolę Monicę), bo to rzecz gustu.

D23

Nie ujmując nic Bellucci w tym pojednynku zdecydowanie wybieram Sophie jak dla mnie najpiekniejszą z aktorke starego świata której do tego gra w filmach tez jest nieprzeciętna

D23

Bellucci to ideal. Marceau jest ladna, zdolna, zgrabna, ale Bellucci jest przepiekna. Ma idealne rysy twarzy, sliczna kobieca figure. Tak mi sie podoba, ze nie potrafie ocenic obiektywnie zadnego filmu, w ktorym gra.

magdalena_16

Sophie Marceau hm,jest ładna ale moim zdaniem stokroć piękniejsza od niej jest Monica:).O talencie Sophie nie moge nic powiedzieć bo nie widziałam filmów z nią,za to Monica jest naprawde dobrą aktorką:)

D23

chyba Belluci chociaż Sophie tez jest bardzo fajna...trudny wybór

Polka

Bez wątpienia Sophie...piękna i wspaniała kobieta

D23

Do tego pojedynku śmiało możecie dorzucić Isabelle Adjani-z całej trójki najbardziej utalentowana...

D23

Bardzo trudny wybór... Z jednej strony Sophie jest 100 razy ładniejsza i ma fenomenalną mimikę. Z kolei Monica ma więcej o wiele więcej talentu (Malena, Podejrzany, Pasja). Dla obu należą się brawa.

Marlena_4

zdecydowanie Monica Bellucci. Chociaż Sophie też jest piękna :P

D23

obie są świetne. najlepiej jakby nie trzeba było wybierać, a jeśli już to obie na raz :)

D23

umieszczajac ten temat na forum sophie dyskfalifikuje Bellucci. dla mnie uosobieniem kobiecosci jest Bellucci !!!!!!!!!!!!!!!!!

LaraNotsil

Podsumowując:Kobietom bardziej podoba się Monica,a mężczyznom Sophie :D
Ja również wybieram francuzkę,bo ma o wiele więcej talentu i wolę jej dziewczęcą urodę.Szkoda,że już ma 40...

jestem_piatym_elementem

Marceau kocham francuzki :) Bellucci też jest super pod każdym względem ale jednak Marceau.

Effendie

SOFI MARSO oczywiście!
Za jej niewinną dziecinną twarzyczkę i niewątpliwy seksapil. Wybuchowe połączenie wraz z niewątpliwym talentem.

D23

obie należą do kobiet wiecznie pięknych (czyli bez względu na wiek), obie mają duży talent aktorski ale Monica Bellucci chyba minimalnie lepsza. Nie mówiąc że to prawie ideał urody jak dla mnie ;)

lechu1017

Obie są Śliczne i trochę twarze podobne.. Dwie super moje piękności! ale i tak Kate Beckinsale je pobija urodą. Nie potrafię określić która śliczniejsza z tych dwóch.. może Sopie.. eh obie na równi.

D23

A co powiecie na obie razem?

http://1.bp.blogspot.com/_J1J4Wdu4jeU/Sgwi40qz1nI/AAAAAAAATfs/zhks6hVPkEU/s1600- h/Sophie-Marceau-and-Monica-Belluci-Nude-Paris-Match-at-Sexy-Celebrity-Girlz-2.j pg
http://www.dziennik.pl/foto/article380848/FR_09f1644d175cbf1e23d19503bda6a2b5160 c4a7a.html
http://cm1.theinsider.com/media/0/456/94/monica_bellucci_sophie_marceau_dont_loo k_backphotocall_8.0.0.0x0.631x912.jpeg
http://images.starlounge.com/slideshows-3/_01_Bellucci_Marceau_CP.jpg
http://batitashop.blox.pl/resource/Monica_Bellucci_Sophie_Marceau.jpg

D23

jak chodzi o wygląd to Monica jest zdecydowanie ładniejsza. z nią też widziałam więcej filmów. muszę uzupełnić trochę filmografię z Sophie. (;

D23

Z nich dwoch wolę Monice, bardziej ją znam i wydaje mi się taka tajemnicza
i zmysłowa. Jednak teraz dla mnie europejską aktorką nr 1 jest Marion
Cotillard!

D23

Marceau, i z urody ciekawsza, i bardziej utalentowana.

D23

ten pojedynek aż się prosi o dokumentację graficzną
więc:http://polki.pl/work/privateimages/formats/mt_polki/38096.jpg

Fatma

Ops. Nie zauważyłam, że są już zdjęcia...

PS
Ja głosuję na Belluci bo jest o wiele piękniejsza. Odwołuję się do urody bo HIPER aktorką, to żadna z nich nie
jest

D23

Marceau jest piekka, utalentowana aktorka i chyba jest to w stanie potwierdzic kazdy :)) Jednak ja osobiscie preferuje Bellucci, Bellucci i jeszcze raz Bellucci!!!!!! xD <3

D23

obydwie są piekne i utalentowane ale Sophie wygrywa ten pojedynek, zawsze kiedy pojawia się na ekranie nie moge od niej oderwać wzroku :)

D23

Ja nie jestem miłośniczką talentu Marceau, choć trzeba przyznać, że ma na koncie wiele ciekawych kreacji, może być barwniejszą, aktorską osobowością,niż Bellucci, jednak Monica jest tak oszałamiająca, że po "Malenie" nie mogę dać jej skrzywdzić;) I gdyby ktoś zaproponowałby mi wybór to do każdego filmu wcięłabym Bellucci.

boguslaav

Monica i juz. :)

D23

ja tam dwie wybieram

sakos5

ja wybrałbym Sophie - piękna, a jej gra aktorska również przypadła mi do gustu.

D23

Obydwie są charakterystycznymi świetnym aktorkami i niezwykle apetycznymi dojrzałymi kobietami - stawiam ich na równi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones