Sophie Marceau

Sophie Danièle Sylvie Maupu

8,0
6 090 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sophie Marceau

tylko ochy i achy na tym forum :D uważam,że bez uzasadnienia.Ta aktorka niczym mi nie zaimponowała,więc nie mogę zrozumieć skąd taki zachwyt.Ktoś wytłumaczy?

aleluuujaaleluuuja

To się nazywa mieć to "coś". Nic więcej chyba nie trzeba dodać.

Binula

choryś...?

jestem_piatym_elementem

A do kogo to? Do mnie?

Binula

binek1983 to nie było do Ciebie,tylko do założyciela tematu. Podzielam Twoją opinię...
zobacz to http://www.sophiemarceau.stopklatka.pl/galeria7/foto/sophie33.jpg

jestem_piatym_elementem

Zgadzam się jak najbardziej- Sophie jest piękna. Kolejna Francuzka, która mnie urzekła swoją urodą, to Marion Cotillard.Pozdrawiam:-)

Binula

Sophie jest super laskaa w bondzie zagrała idealnie

użytkownik usunięty
jestem_piatym_elementem

Kurde , człowieku to zdjęcie to niemal sam retusz. Przejrzyj na oczy. Ja wole naturalna Sophie.

aleluuujaaleluuuja

Spójrz w lustro...........zrozumiesz dlaczego niektórzy mają lepsze noty niż ty :)

aleluuujaaleluuuja

Kiepska to jest Twoja prowokacja, przeciętna uroda? No cóż podobno o gustach się nie dyskutuje jeden lubi piękne kobiety a inny jak mu nogi śmierdzą...

marekesh

Nie, nie uważamy że to kiepska aktorka i nie uważamy że ma przeciętną urodę. Wręcz przeciwnie.

użytkownik usunięty
aleluuujaaleluuuja

Nie zaimponowała niczym, masz rację. A że jest ładna i wdzięczna to się wyróżnia.

zgadzam się z przedmówcą - nie jest najlepszą aktorką niestety.
chyba że przeoczyłam film w którym pokazała co potrafi? rzućcie tytuł, zobacze i może zmienie zdanie? jestem otwarta na propozycje;D

medb3

FanFan, Wierność, Anthony Zimmer

aleluuujaaleluuuja

Kiepska aktorka ?
Przeciętna uroda ?
Kupię Ci okulary.
A niech mnie , nawet Ci szkła kontaktowe fundnę.

użytkownik usunięty
nightgale

zgadzam się w 1oo% z tobą

A nie zgadzam się z temato-dawcą c_c (nie wiem czy dobrze napisałam)

użytkownik usunięty
aleluuujaaleluuuja

nie karmić trolla, pełno takich na filmwebie pustych profili

aleluuujaaleluuuja

Może i przeciętna, ale całość robi pozytywne wrażenie. To jest chyba najważniejsze. Po prostu przyjemnie się ją ogląda.

użytkownik usunięty
aleluuujaaleluuuja

Marceau jest przeciętną kobietą i nie rozumiem czemu tak się nią inni zachwycają

Aktorką może nie jest wybitną, ale urody Zośce nie można odmówić. Nie można. Koniec kropka.

użytkownik usunięty
wuj_Jozef

Oczywiście, że ma urodę. Przeciętną

użytkownik usunięty
wuj_Jozef

No może jest i ładna, ale nie piękna.
Widocznie ma w sobie to "coś"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones