PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=873567}

1899

6,6 23 887
ocen
6,6 10 1 23887
5,4 7
ocen krytyków
1899
powrót do forum serialu 1899

Mega klimat.

ocenił(a) serial na 7

Na prawdę mega klimatyczny serial. Maciej Musiał elegancko się wpasował do tej produkcji, szacun.

r_cohle

Obawiałam się jego kreacji, a naprawdę dał radę.

r_cohle

"naprawdę"

ocenił(a) serial na 7
Tobi_

Generalnie, pomijając wszystkie wątki, samą istotę symulacji to najbardziej zaintrygowało mnie nawiązanie do matrixa, muzyka, końcowe wnętrze statku które mega przypominało to z filmowej serii. Podstawowym celem, statku-arki było przetrwanie ludzkości jak mniemam, a co gdyby uciekali właśnie z ziemii przed sztuczna inteligencja która zdominowała gatunek ludzki? ^^

ocenił(a) serial na 7
Arkadiusz4O

Świetny pomysł z ucieczką przed AI może nawet AGI, wtedy wszystkie mentalne ingerencje miały by sens, czipy tworzące wspólną sieć neuronalną i kilku, którym udało się wyrwać lub wręcz przeciwnie kilku, którzy testują, symulacja.

ocenił(a) serial na 7
r_cohle

Podobał mi się serial do 6 odcinka. Potem było trochę pod górkę i już przewracałem oczami z uwagi na pewne absurdy. Zrekompensowało mi to fajne zakończenie, które mi się mega spodobało. Jestem też dumny z roli Musiała.

r_cohle

Straszny?

ocenił(a) serial na 7
tanczaca_elizabeth

nie, ani trochę

r_cohle

Zgadzam się. Jestem pozytywnie zaskoczona, zwłaszcza że za
Musiałem nigdy nie przepadałam, a tu takie pozytywne zaskoczenie.

ocenił(a) serial na 7
r_cohle

Nie zgadzam się. Jak dla mnie Musiał po raz kolejny pokazał "drewno" aktorskie. Kompletnie nie czułem jego postaci a widziałem kolejny raz Musiała odgrywającego taką samą rolę z taką samą mimiką, głosem itd. Może jeszcze doczekam że pokaże coś dobrego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones