Castlevania
powrót do forum 3 sezonu

Dno

ocenił(a) serial na 1

3 sezon to dno. Nudy i oszczędności na animacji.Nic się nie dzieje a scenariusz również z d..brak pomysłu na syna draculi

jesionowski_adrian

jak nic się nie działo skoro praktycznie każda postać miała swój własny duży wątek? Ktoś chyba zasnął na 1 odcinku i obudził się na napisach końcowych ostatniego, że takie mądrości wypisuje

ocenił(a) serial na 1
Demonolog_z_Rotterdamu

Jaki niby duży wątek?to że chodzą sobie po mieście?czy może to że trenował niby nowych łowców wampirow

jesionowski_adrian

No tak 10 odcinków chodzili sobie po mieście i pili drinki bez komentarza XDDD

ocenił(a) serial na 1
Demonolog_z_Rotterdamu

A co niby innego robili geniuszu? Czytając Twój komentarz wydaje mi się że mentalnie masz 12 lat XDDD

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Demonolog_z_Rotterdamu

Zresztą nie wiem po co wdaje się w dyskusje, skoro jedyne co zapamiętałeś to trening i chodzenie po mieście przy tylu upchanych wątkach to nie mamy o czym rozmawiać xDDDDD bo to w sumie mi uwłacza jako człowiekowi oraz widzowi myślącemu.  Daruje sobie dalsze odpowiedzi w tej dyskusji, zresztą wątpię byś wysilił się na coś więcej niż krzycznie o własnej opini i zasłanianie nią swojej ignorancji, nieskomplikowanego prostego gustu i  i nieuważnego oglądania. te nieuzasadnione oceny "1" to chyba ludzie wystawiają swojemu ilorazowi inteligencji xD

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
jesionowski_adrian

no gratuluje teksty o mamie, mów mi o IQ prezentując poziom planktonu xDDD Bo Ty wiesz lepiej od reżyserów czy sezon był pisany na siłe xDD Przepraszam, ale wystawiając "1" bo nie widzisz wątków w danym serialu nie znaczy, że masz mądrzejsze zdanie drogie dziecko ;) a teraz hop uczyc się na pszyrke na jutro, a nie bawić się w recenzenta

jesionowski_adrian

"Wątek z uczniami który kompletnie nic nie wnosi do fabuły " no wcale nie miał wpływu na psychikę Alucarda, ale nie wymagam znajomości podstaw psychologicznych zachowań międzyludzkich od kogoś, kto nie umie myśleć i zapewne sam nie ma kontaktu z ludźmi bo jest piwniczakiem incelem xDDD poza tym inteligencie zauważ, że to nie koniec, a trzy wątki będą miały jeszcze swoje rozwinięcie i pewnie zakończenie w nastepnym sezonie. Wątek Alucarda i jego przemiany oraz Isaaca ruszającego na wampirze siostry. To nie shounen by ci z dupy wyłożyli 30 odcinków z całą fabułą, musisz po prostu poczekać ;) Nie wszystko kończy się zaraz po rozpoczęciu, pustaku.

jesionowski_adrian

Od książek też wymagasz by kończyły się po 10 stronach? O ile kiedykolwiek z jakąś obcowałeś, powątpiewam, bo rozumowaniem nie grzeszysz xDDDDD co do sapania się o swoje zdanie, to nie wszystko podpina się pod "opinię", spróbuj w tej swojej szłółce z której jeszcze ewidendnie nie wyszedłeś, pewnie podstawowa, powiedzieć nauczycielowi, że 2+2 to 30 i spieraj się, że to twoja opinia, więc nie może ci jej zabronić xDD Tak samo w internecie, to że ktoś wypisuje głupoty nie znaczy, że na wszystkie trzeba przystanąć i się ze wszystkim pusto zgadzać pod pretekstem własnej opini i oceny, zwłaszcza gdy wykasuje się typową ignorancją i ocenia coś co przespał celowo.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
jesionowski_adrian

Szkoda, że u ciebie sie nie powiodła, odzyskałbym 20 minut życia zamiast dyskutowac z idiotą. Ale żyj w swojej nieświadomej głupocie, bo w sumie po co włączać myślenie to zbyt skomplikowane, skoro można dalej siedzieć w swojej bańce gówna xD również już mi sie nie chce brnąć w to dalej, nie będę dyskutował z wieśniakiem bo jak pisałem to wcześniej, uwłacza to mojej godności i inteligencji jako człowieka i widza. Szkoda tylko, że takie bezmózgi mogą cokolwiek oceniać i swoją ignorancją wpływać na ocene danego tytułu, ale to już problem portalu, że dopuszcza byle kogo. życze miłego dalszego pozostawiania w swoim mentalnym średniowieczu i płakania dalej przy kolejnych filmach i serialach, że nie rozumie się ich fabuły bo jest zbyt skomplikowana xDDDDDDDDD

ocenił(a) serial na 1
Demonolog_z_Rotterdamu

Ja bylem planowany w przeciwienstwie do ciebieXDDDDDDD .To nie twoja wina ze nie masz zycia a swoje frustracje musisz wylewac w internecie.Musiales byc bardzo skrzywdzony przez rodzicow w dziecinstwie ze stales sie tym czym jestes.Zal mi cie i mowie to szczerze biedy chlopcze

ocenił(a) serial na 10
Demonolog_z_Rotterdamu

Nie ma z nim o czym dyskutować, chłop dał 10/10 filmowi Piranie 3DD, wiadomo o gustach się nie dyskutuje ale kiedy dajesz 10/10 takiemu gniotowi a potem 1/10 jednej z najlepszych adaptacji gier ever z naprawdę dobrze rozplanowaną fabułą, świetnymi postaciami i piękną (jak dla mnie przynajmniej) kreską i uzasadniasz to tym że film ma nudne wątki to tylko świadczy o jego inteligencji i ignorancji :D.

jesionowski_adrian

ze az taki slaby byl, to bym nie powiedzial,
ale faktycznie oszczednosci na animacjach byly widoczne,
zastanawialem sie, czy to tylko moje wrazenie, bo specjalista nie jestem,
albo czy to moze celowy zabieg, dodajacy komiksowosci.

ocenił(a) serial na 9
jesionowski_adrian

3 sezon to bardzo dobry sezon.

ocenił(a) serial na 1
CZornySyn

Nie wiem gdzie. .. chyba mówisz o ostatnim odcinku

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones