PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=733576}

Doktor Jaciejakiegacie

Dr. Dimensionpants
3,2 39
ocen
3,2 10 1 39

Doktor Jaciejakiegacie
powrót do forum serialu Doktor Jaciejakiegacie

Niedawno oglądałem tą kreskówkę na CN i muszę przyznać, że twórcy mieli dobry pomysł, ale w praktyce już go schrzanili. Całkiem ciekawy wątek o nieletnim superbohaterze podróżującym między wymiarami. Jednak gryzie mnie głównie typowy dla kanadyjskich kreskówek humor. Gdyby go wyciąć, byłoby naprawdę dobrze. Kolejna rzecz - Filip. Jest gadającym jednorożcem, dość nietypowe, nieprawdaż? Ja na miejscu Kyle'a starałbym się go ukryć przed publicznością, bo w realnym świecie skończyłby pod mikroskopem lub w cyrku. Ale nie, chodzi sobie normalnie wśród ludzi jak gdyby nigdy nic! No i ciekawe, że jest często widywany z Kyle'm i Doktorem Jaciejakiegacie, a nikt się nie połapał, że to jedna osoba. I jeszcze polski tytuł - Gacie? Można normalnie "Spodnie", ale pewnie dzieciarnię śmieszy słowo "Gacie", więc lepiej tak!
Podsumowując, dobry koncept został zrujnowany przez grupę idiotów i powstało coś na pograniczu kaszany i średniaka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones