PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=857093}
7,8 1 901
ocen
7,8 10 1 1901
Julie and the Phantoms
powrót do forum serialu Julie and the Phantoms

Szczerze mówiąc jako osoba grubo powyżej 20 roku życia nie miałam wielkich wymagań co do tego serialu. Spodziewałam się raczej, że będę zażenowana i go nie dokończę. Stało się jednak inaczej. Od razu zakochałam się w bohaterach i stylu serialu, pewnie dlatego, że bardzo przypomina mi disneyowskie seriale z nastoletnich lat (czarodzieje, hannah montana, jonas i tym podobne). Uśmiechałam się jak debilka podczas piosenek, serial dawał mi pozytywną energię i humor. Czekam na drugi sezon!

ocenił(a) serial na 7
demstory

To jest niezwykłe w tym serialu. Sama mam już 31 lat, za "Julie and the Phantoms" wzięłam się po obejrzeniu całych "Wikingów" - potrzebowałam czegoś totalnie lekkiego dla odmiany. Tak jak Ty oczekiwałam, że to będzie raczej żenująca produkcja, tymczasem okazała się tak ciepła i urocza, a do tego wypełniona chwytliwą muzyką, że naprawdę nie sposób się nie zakochać. Taki Disney bez Disneya, idealny na poprawę humoru i lekkie oderwanie od rzeczywistości.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones