PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=665639}

Ojciec Brown

Father Brown
7,7 1 527
ocen
7,7 10 1 1527
Ojciec Brown
powrót do forum serialu Ojciec Brown

mark williams

ocenił(a) serial na 7

początek serialu mnie trochę nudził, ale pod koniec pierwszego sezonu zaczęło się coś wreszcie dziać. Jednak tak na prawdę dopiero w drugim sezonie rozkręcił się na dobre Mark Williams. Jego sposób grania: mimika, chód, sposób mówienia - rewelacja. Do tego wreszcie dobrze skrojone postacie drugiego planu - nadopiekuńcza pani McCarthy, kochliwa Lady Felicia czy też szofer-były kieszonkowiec. No i oczywiście inspektor którego trafia za każdym razem gdy widzi księdza. To takie połączenie klasycznego kryminału z angielską komedią obyczajową. Nie mniej Williams rządzi:)

ocenił(a) serial na 8
seth13

Miałam tak samo. Najpierw się trochę wlókł, ale teraz na prawdę się rozkręciło. Tak samo miałam z serialem "Morderstwa w Midsomer".

seth13

Apropos Felicii . Czy ona ma w końcu męża czy nie ? Bo w jednym odcinku sugeruje że jej mąż umarł i wdaje się w romans z facetem który później okazuje się mordercą . A w późniejszych odcinkach znowu twierdzi np że dostaje kwiaty od hrabiego . Jak to w końcu z nią jest ?

ocenił(a) serial na 7
Cobros

nie mam 100% pewności, ale chyba ma.

ocenił(a) serial na 9
seth13

Serial jest bardzo fajny, jak w każdej produkcji były odcinki nudniejsze ale całościowo serial genialny. Postać ojca Browna w wykonaniu pana Williamsa rewelacyjna, żeby w rzeczywistości istnieli tacy księża.

krzysio6666

Jest ich sporo, znam kilkudziesięciu księży i wielu z nich to wyższa klasa jak ten ksiądz.

ocenił(a) serial na 9
Wydmin

Ja znałem tylko jednego, reszta to typowi dzisiejsi księża - złoto, kasa, drogi samochód, przepych i ciągłe zbiórki na kolejne pomysły.

krzysio6666

Masz zaburzone proporcje, może wskutek zdystansowania się od życia Kościoła. Bycie we wspólnocie, pewna wypracowana wskutek życia duchowego wrażliwośc pozwoli niczym węch psa szkolonego do odnajdywania trufli nie przeoczyć dobrego księdza.

Wydmin

Nic dodać, nic ująć.

seth13

Obejrzałam pierwszy sezon i jestem rozczulona postacią graną przez Williamsa. Głównie właśnie z powodu mimiki:) Skoro twierdzisz, że w drugim sezonie Williams jest lepszy, nie mogę się doczekać:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones