PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=848819}

Procesy w sprawie Gabriela Fernandeza

The Trials of Gabriel Fernandez
7,7 3 195
ocen
7,7 10 1 3195
Procesy w sprawie Gabriela Fernandeza
powrót do forum serialu Procesy w sprawie Gabriela Fernandeza

Dlaczego?

ocenił(a) serial na 6

Oglądałem kilka podobnych dokumentów, ale ten jest zdecydowanie najdziwniejszy. Głównie dlatego, że znamy oprawcę czy oprawców od początku, ale... nie są oni skłonni do rozmowy. Nie wiadomo, co nimi kierowało oprócz jakiś zdawkowych "tłumaczeń" typu Gabriel nakłaniał matkę do rzucenia tego ścierwa. Człowiek się zastanawia czy cokolwiek nimi kierowało, czy takie ścierwa mają cokolwiek w głowie. Dokument maksymalnie rozwleczony, jak to często bywa na Netflixie, całą historię można by pokazać w 3 odcinkach, a nie 6. Spodziewałem się rzetelnego pokazania procesu, a dostaliśmy kilka ujęć z sądu, a reszta to przerzucanie się winą i analiza systemu opieki społecznej w USA. Czemu Pearl nie dostała kary śmierci? Czemu nie pokazano jak ława przysięgłych głosowała w jej sprawie? Czemu nie pokazano ekstradycji jej chłoptasia? Obejrzałem te 6 godzin tylko po to, żeby zobaczyć jak wymierzają mu czy jej sprawiedliwość. Na koniec tylko dodam, że tym ludzkim ścierwom nie należy się żaden szacunek. Jak widziałem tego grubasa w eleganckiej koszuli albo tę szmatę w pełnym makijażu na sali sądowej podczas, gdy za chwilę mamy obrazy, co robili temu chłopcu przez tyle miesięcy to człowiek zastanawia się co tu poszło nie tak.

ocenił(a) serial na 8
Rodion_

Pearl nie miała procesu ponieważ przyznała się do winy, zawarła ugodę. W tej sytuacji nie ma możliwości kary śmierci. Było to wyjaśnione w ostatnim odcinku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones