PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=848819}

Procesy w sprawie Gabriela Fernandeza

The Trials of Gabriel Fernandez
7,7 3 189
ocen
7,7 10 1 3189
Procesy w sprawie Gabriela Fernandeza
powrót do forum serialu Procesy w sprawie Gabriela Fernandeza

Nie wierzę, że dziadkowie, kuzyni oraz tych dwóch gejów, którzy go wcześniej wychowywali, zupełnie nic nie wiedzieli o jego krzywdzie przy matce. Jak to możliwe, że tego dzieciaka zawiedli absolutnie wszyscy? Cała rodzina, służby socjalne, szkoła - wszyscy zrobili *odrobinkę* i liczyli, że więcej zrobi ktoś inny. Ale nie zrobił. Spychologia stosowana ma się doskonale na wszystkich kontynentach, jak widać.
Historia Gabriela złamała mi serce, a najtrudniej patrzyło mi się na to nieszczęsne, pobite dziecko z literkami M*U*M na Dzień Matki. Tej kobiecie należy się przypalanie rozgrzanym żelazem i wyrywanie obcęgami paznokci do końca jej marnego życia.
Czy ojczyma już eksterminowali, czy jeszcze żyje i przeżera amerykańskie podatki?

caramilla

Jeszcze nie widziałam filmu i nie wiem czy się odważę to zrobić po przeczytaniu recenzji i komentarzy :(

ocenił(a) serial na 8
madeinlg

Oglądam i jestem przerażona

karla311

Skończyłam dziś oglądać i szczerze mówiąc jako przyszła matka widzę w tych bestiach tylko marność... Sędzia miał rację mówiąc, że oni zachowali się gorzej niż zwierzęta, bo jak to ujął zwierzęta opiekują się swoimi młodymi, a oni małemu chłopcu zgotowali piekło na ziemi... Nie wiem czy w jakimkolwiek języku istnieją słowa, które mogą opisać to co go spotkało

ocenił(a) serial na 8
madeinlg

Nie rób tego ...

caramilla

Od 2006 roku w tamtym wiezieniu nie przeprowadzono ani jednej egzekucji a czeka ponad 700 skazancow na lawie smierci...

ocenił(a) serial na 6
caramilla

"Jego egzekucja nie została jeszcze ustalona zgodnie z moratorium na wykonywanie kary śmierci wydanym przez gubernatora Kalifornii Gavina Newsoma"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones