Squid Game
powrót do forum 2 sezonu

1.sezon super, ale w drugim..WTF? Te same zadania? I co, nie mordują ich? Udają że są zabijani!? I nie jest to już serial fabularny tylko reality show? k.wa

ocenił(a) serial na 7
GosiaGosia82

Ale...to, co teraz wyszło to(chyba)nie jest sezon 2. Pokazuje, że drugi sezon wyjdzie dopiero w 2024r.

GosiaGosia82

To nie jest 2 sezon, tylko program rozrywkowy, który powstał na podstawie i popularności serialu.

ocenił(a) serial na 10
alibaba_4

Wszystko jasne ..a mi się coś ubzduralo
....

alibaba_4

Zacząłem oglądać i pomyślałem, że coś tu nie gra... Dzięki za potwierdzenie domysłów,

GosiaGosia82

To nie jest drugi sezon....brak słów, czy kobiety mają aż tak niski iloraz inteligencji?

Solaris_fw

EJ!!! Każdy ma prawo się rąbnąć!

ocenił(a) serial na 8
mandy_bedevere

Bardzo latwo jest sie polapac, ze nie jest to 2 sezon, bo po pierwsze jest za duzo amerykanow, a w oryginale byli sami azjaci. A po drugie bylby widoczny sezon 1, a tutaj tego nie ma. No i byloby wyraznie napisane Squid game DWA

Damiann17

Ja czekam na dwójkę. Na początku nie chciałam oglądać, bo na prawdę nie po drodze mi z jakimkolwiek kinem azjatyckim- tzn. chińskim czy koreańskim (skośnookim). Ale obejrzałam ze względu na aferę wokół filmu, no i nie zawiodłam się. Mocne, ale na prawdę ciekawie zrobione ;)

ocenił(a) serial na 5
mandy_bedevere

A o jakiej aferze mowa ?

sfilmoWana2

Po prostu ludzie- rodzice- zaczęli robić aferę, że ten film jest zbyt brutalny dla dzieci i chodziło o bojkotowanie produkcji. No cóż, nie wszystko jest dla dzieci i nie wszystko dzieci muszą oglądać.

ocenił(a) serial na 5
mandy_bedevere

Jest brutalny to prawda,ale chyba bojkot nic nie da. Raczej szanse są znikome jeśli, to kura znoszące złote jajka.

sfilmoWana2

To było wówczas, gdy film się ukazał ;) ale tak jak mówię, rodzice beznamiętnie pozwalają oglądać dzieciom co jest w streamingach a potem bulwersacja. Gdy byłam w kinie na filmie SYN KRÓLOWEJ ŚNIEGU, to kobieta wyszła oburzona w środku filmu z ośmio?latką, bo nie dla dzieci. Trudno.

ocenił(a) serial na 5
mandy_bedevere

Jeśli ktoś lubi mieć niespodzianki i niesprawdza na co idzie do kina.To można przeżyć szok :D Być może mało ludzi sprawdza co będzie oglądać.Niemożna winić rodzica tylko dla tego ,że zasugerował się "Królową śniegu" może od tego momentu ten rodzic sprawdza na co idzie z dziećmi do kina.Jednak co racja to racja, dziecko ogląda co chce a rodzice mają spokój

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones