PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=765011}

Trzy razy Ana

Tres veces Ana
7,6 597
ocen
7,6 10 1 597
Trzy razy Ana
powrót do forum serialu Trzy razy Ana

Witajcie,
chciałem Was poinformować, że od 2 stycznia telenowela będzie emitowana na TV4 od poniedziałku do piątku o godzinie 17 pod polskim tytułem "Trzy razy Ana" . Telka zajmie miejsce "Drogi do szczęścia" która znika z ramówki (prawdopodobnie z powodu słabych wyników oglądalności) .

misterioso_x

Fajnie, że będzie ta telenowela. Czekałam na nią, ale nie spodziewałam się, że będzie u nas tak szybko ☺

Roxi_w

nikt sie nie spodziawal

magazynier_48

Dokładnie :) Myślałem, że zawita do nas dopiero na jesień 2017, a tu taka niespodzianka :)

ocenił(a) serial na 1
misterioso_x

Kpina! Klapa 2016 I zastapi #DDS ?
Po prostu tragedia

telemundo_novelera

"Droga do szczęścia" też wielkiego sukcesu nie odniosła.

magazynier_48

Klapą może i była w USA, ale nie wiadomo jak sobie radzi w Meksyku.

misterioso_x

Ja czytałam, że miała dobrą oglądalność.

Roxi_w

No ja też słyszałem, że telka sobie dobrze radziła w USA, ale niektórzy piszą, że była klapą, chyba tylko dlatego, że nie mogą się pogodzić z decyzja tv4. Telka jest bardzo ciekawa i u nas napewno się przyjmie. Już za dużo tych samych telek o biednych dziewczynach, które potem stają się bogate. Mam nadzieję, że "Trzy razy Ana" przyjmie się u nas i Czwórka będzie emitowała podobne telki :)

misterioso_x

Tez mam nadzieje ze się sprawdzi. Mi już się znudziły klasyczne telenowele.

Roxi_w

Ja mysle , ze na starcie już straci na oglądalności z powodu tego że zastąpi nie dokończoną ,, Drogę do szczęscia,,i część jej fanów wypnie się na ten serial i na stacje TV4 nie robi sie jednego kosztem drugiego a UCHED ma spore grono fanów

ocenił(a) serial na 1
misterioso_x

A wcale ze nie mialo dobrych wynikow w Ameryce na twitterze bacznie przygladalam sie nowinkom na temat wynikow ogladalnosci w USA i w owym czasie te same godz 10pm/9c na Univision emitowano #TVA a takze w tych 2 godz na Telemundo emitowana byla narco serie El señor de los Cielos 4 i niewatpliwie wielka przegrana byla #TVA i z tych samych wzgledow dlatego skrocono telenowele Tres Veces Ana przez slabe wyniki ogladalnosci.
Prawda boli, ze coraz wiecej fanow woli Telemundo od Telerisy?
Spojrzmy na cala sytuacje z perspektywy premier po 1 odcinkow- #ESDLC4 28 marca 2016 osiagnal wyniki super w dniu premiery kiedy #TVA miala swoja premiere w USA wyniki byly fatalne, i to nie ze ja sobie wymyslam kiedy wstawie zdjecie #ProduNews z wynikiem ogladalnosci obu produkcji dla porownania ktora produkcja zdecydowanie przoduje i ktora delikatnie mowiac jest beznadziejna.
Dla mnie TVA to beznadzieja i klapa 2016
Jedynie w Europie tak ma dobre wyniki ogladalnosci.. No i nie da sie nie zauwazyc ze telerisa sprzedala ja do ponad 100 krajow..
I jeszcze jedno nie tylko w usa kiepsko sobie poradzila TVA rowniez inne zakatki jak Puerto Rico, Kolumbia,Kostaryka,Boliwia..nie osiagnela sukcesu emisja.. Ale fakt polska to nie usa i kraje latino.

telemundo_novelera

Według informacji noveli.TVA w dniu premiery miała bardzo dobry winik .Była na 3 miejscu.Novela ma zawsze sprawdzone informacje. Ja nie wierzę co piszą ludzie w internecie. Każdy moze sobie napisać co chce..Ja uważam, że to dobra telenowela, na pewno lepsza od UCHED.

Roxi_w

Dokladnie nigdzie nie ma potwierdzonego info, że TVA było klapą. Co do liczby odcinków z tego co mi wiadomo, to od początku krążyły informacje, nawet sama novela.pl podała taką, że producentka telenoweli mówiła, że chce zamknąć tą produkcję w 120 odcinkach. Sam oryginał liczy niecałe 100 odcinków. Dla porównania "Abismo de pasión" telenowela tej samej producentki w innych krajach miała słabe wyniki oglądalności, a w Meksyku była wielkim hitem. W Polsce też się przyjęła. To, że niektórzy wypisują różne komentarze na temat TVA wcale nie znaczy, że muszą być prawdziwe :)

ocenił(a) serial na 6
misterioso_x

Świetna wiadomość,tylko na tą telke czekam.Boyer w potrójnej roli i Zepeda mój ulubiony aktor coś pięknego :D.Dzięki Wielkie za info ;).

ocenił(a) serial na 6
misterioso_x

Będzie można podziwiać ślicznotkę Boyer teraz w 3 osobach :D.

jazdowicz2666

Zgadzam się ;) Dam już nie mogę się doczekać 2 stycznia ;D Boyer, Rulli i Zepeda najlepsi :)

misterioso_x

Ponoć w tej telenoweli z Rullim stworzyła najnudniejszą parę ze wszystkich. Uwielbiam Boyer, czekam zwłaszcza na złą i uwodzicielską Anę. Nieważne, czy telka dobrze przyjęła się w Meksyku czy USA. "Burza" czy "Włoska narzeczona" nie były sukcesami, a zostały wyemitowane u nas.

ametyst0

Według mnie najnudniejszą parę zagrali w Teresie. O ile na początku ich wątek był zajebisty, o tyle w połowie telki miało nudą w ich przypadku. Takie jest moje zdanie. Co do Burzy to faktynczie była totalną klapą, nawet chcieli przerwać jej emisję w Meksyku z powodu bardzo niskich wyników oglądalności. Mi się Burza bardzo podobała. Nie słyszałem, żeby Włoska narzeczona była klapą. Czytałem, że dobrze sobie radziła. Tres veces Ana też pierwsze słyszę, że była klapą. Nigdzie nie trafiłem na oficjalne info. Poza tym wiele telek w Meksyku były klapami, a u nas sie bardzo dobrze przyjęły.

misterioso_x

Wątek w "Teresie" był z początku fajny, ale potem rzeczywiście było nudno. "Włoska narzeczona" narzeczona na początku radziła sobie bardzo słabo. Zdarzyło mi się sprawdzać wyniki, ale potem dużo podskoczyła. Nie była klapą, ale też nie była jakimś hitem. "Trzy razy Ana" nie osiągnęła wielkiego sukcesu. Nie była katastrofą, ale chyba liczono na większą oglądalność. Mieliśmy telki, które były klapami w Meksyku i sukcesami w Polsce. Nie ma co prorokować. Mnie najbardziej interesuje duet Angie z Pedro Moreno, bo z Rullim i Zepedą już grała.

ocenił(a) serial na 8
ametyst0

Ja też jestem ciekawa jak przyjmie się u nas telka. Nie wiem jak sobie radziła w innych krajach, ale my Polacy lubimy telenowele z Televisy. A o czym telka dokładnie będzie? Bo jeśli będzie się dużo działo to na pewno jej nie zdejmą z anteny. Chociaż szkoda DDS. Ile będzie odcinków?

Klaudi78

Podobno 122, ale dokładnie nie wiadomo.

ocenił(a) serial na 8
cameu276

No to niedużo w porównaniu z "Moją nadzieją" czy "Włoską narzeczona". Spytałam bo na internecie nie podano tej informacji.

Klaudi78

Chyba 123.
UWAGA SPOILER
Trojaczki w dzieciństwie mają wypadek.
Ana Lucia ma zdolności wróżbiarskie i jest tancerką. Została uznana przez siostry za zmarłą. Zakochuje się w mężczyźnie, który stracił pamięć (Rulli).
Ana Laura traci nogę. Jest zakompleksiona, kocha się w Ramirze (Zepeda).
Ana Leticia to bezwzględna uwodzicielka, usiłuje zniszczyć uczucie siostry i Ramira. Nie chce odnalezienia Any Lucii. Jej kochankiem jest Inaki (Pedro Moreno).

ocenił(a) serial na 8
ametyst0

Dzięki wielkie. Z tego co widziałam na zapowiedzi to jedna z trojaczek doprowadzi do wypadku i wyjdzie z tego bez szwanku. Zapowiada się ciekawie.

Klaudi78

Spoiler.
Z tego, co napisano w gazecie była to Ana Leticia.

ocenił(a) serial na 2
ametyst0

Pedro moreno swietny aktor ale nie widzialam zeby byl w obsadzie. Swietnie gral w twarzy analiji razem z gabrielem porrasem. A w tej telce imie Ana lusia tez skopiowali z twarzy analii gdzie podwojna role grala Ana lusia ( Elizabeth gutierez )

ocenił(a) serial na 2
misterioso_x

Tych 2 aktorow i ta boyer to juz przenudzeni do przesady. Psuja cala telenowele dlatego nie ogladam takich badziewi. Powinni w koncu innych mlodszych znalezc aktorow

ocenił(a) serial na 10
misterioso_x

Odcinków w oryginale było 122, natomiast kilkanaście z nich (coś koło 20) było podwójnych, więc jak na polską telewizję to pewnie ich będzie coś koło 140.

Jeśli chodzi o samą telenowelę, to początek był świetny i zapowiadała się naprawdę dobrze. Później robiło się coraz nudniej, a końcówka była okropna. Poucinali sceny, wątki się powtarzały, ogólnie bez polotu. Choć ja oglądałam wersję amerykańską, meksykańska weszła później i w niej podobno mieli nie ucinać scen, więc zależy którą wersję dadzą do Polski. Jak amerykańską, to szkoda. Mam nadzieję, że będzie to jednak ta bardziej rozbudowana - meksykańska.

ocenił(a) serial na 8
NieRoza

Dziękuję za odpowiedź, ale na fb było napisane, że będzie ich 123. Oczywiście mogli się pomylić.

ocenił(a) serial na 10
Klaudi78

na czyim fb? tv4?

ocenił(a) serial na 8
NieRoza

Na fb na fanpage' u ratujmy telenowele w polskiej tv.

Klaudi78

Świat seriali też podał, że telka będzie miała 123 odcinki :)

Klaudi78

W Polsce mamy najdłuższą wersję telki - 123 odcinki, w Meksyku prawdopodobnie będzie 111 odcinków (finał zapowiedziany jest na 22 stycznia), w Stanach były 102 odcinki.

NieRoza

Z tym, że sceny były wycinane to prawda. Sama Angelique była nie zadowolona, że zarówno w wersji amerykańskiej i meksykańskiej powycinali dużo scen. Całe szczęście do Polski została sprzedana najdłuższa wersja tej telenoweli.

ocenił(a) serial na 8
misterioso_x

Zawsze sceny są wycinane, przynajmniej w tych telkach, które ja oglądałam, bo w innych to nie wiem.

Klaudi78

Mam nadzieję, że w naszej wersji nie będzie wyciętych zbyt dużo scen.
Pamiętam, że ostatnie odcinki Włoskiej narzeczonej były mega skrócone :/

Klaudi78

Szczerze mówiąc to pierwszy raz słyszałem, żeby wycinali sceny z wersji meksykańskiej jak i z wersji dla USA.

misterioso_x

Nie wydaje mi się. U nas są 123 odcinki, ponieważ w USA kilkanaście odcinków było podwójnych. Wydaje mi się, że mamy właśnie tę wersję, wcale nie najdłuższą.

Regencyjna

Świat seriali podał informację, że u nas będzie emitowana najdłuższa wersja. Z drugiej strony nie mamy pewności czy faktycznie Trzy razy Ana ma tylko 123 odcinki. Nigdzie nie mamy potwierdzonego info w sprawie ilości odcinków.

ocenił(a) serial na 8
misterioso_x

Zgadzam się nie wiadomo ile oryginał ma odcinków. Może mieć więcej niż 123 u nas ucinają odcinki.

misterioso_x

Czy można gdzieś zobaczyć tę telenowelę online? Chcę nadrobić pierwsze odcinki. :)

Iluvia

Na cda

cinex2408

Na youtubie też są odcinki tylko, że w częściach :)

ocenił(a) serial na 7
misterioso_x

Wie ktoś co będzie po ,,trzy razy Ana'' ?
Obstawiam,ze dopiero po wakacjach puszczą nową telkę ale może są już jakieś przecieki ?

ocenił(a) serial na 10
pati1109

http://www.teleman.pl/tv/Hawaje-5-0-3-1-24-1635882 to samo odp. tu tobie Zbuntowany_RBD w odpowiedzi na post: pati1109 | 5 dni temu
http://www.filmweb.pl/serial/Trzy+razy+Ana-2016-765011/discussion/Og%C3%B3lne+dy skusje+na+temat+serialu+cz%C4%99%C5%9B%C4%87+2,2899566?page=4

ocenił(a) serial na 10
pati1109

A ty wiesz cos na temat Droga do szczęścia?

Zbuntowany_RBD

Może Czwórka odnowi licencję i od września wyemituje od początku Drogę do szczęścia :) Zastanawia mnie tylko czy we wrześniu nadal będą 2 pasma telenowel, bo Twoja na zawsze skończy się jakoś w połowie września.

ocenił(a) serial na 10
misterioso_x

Ok dzieki za info.

misterioso_x

a tak ogólnie to jaką telkę Televisy chcielibyście zobaczyć we wrześniu? Ja licze na Que te perdone dios, Las amazonas, Vino el amor lub Lo imperdonable. To moje typy :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones