PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=583636}

Wakfu

8,0 1 409
ocen
8,0 10 1 1409
Wakfu
powrót do forum serialu Wakfu

Coś śwetnego

ocenił(a) serial na 10

Według mnie najlepszy serial animowany, jest w nim wszystko czego się oczekuje od tego typu produkcji. Fabuła znakomita. Już od 4 lat czekam na sezon 3 i niestety się doczekać nie mogę, ale miejmy nadzieję, że takowy się ukaże. Polecam wszystkim. :)

ocenił(a) serial na 10
Karo_1996

Nie martw się! Do internetu już wyciekają zdjęcia z tworzeniem 3 sezonu, co może oznaczać, że to już nie długo! Oczywiście nie mówię tu o tych trzech 45 minutowych odcinkach ;)

ocenił(a) serial na 10
Nishina

Jakie trzy 45-minutowe odcinki? Czy ja o czymś nie wiem? :-))

ocenił(a) serial na 10
Karo_1996

nie ma po polsku, nie słyszałam o wersji z ang. dubbingiem. Chodzi mi tu o 3 odcinki OVA. Są one po wydarzeniach z końca 2 sezonu :D

ocenił(a) serial na 10
Nishina

Super! Muszę poszukać, może uda mi się znaleźć z angielskimi napisami :)

użytkownik usunięty
Karo_1996

Z tym, że Wakfu jest najlepszym serialem animowanym zgodzić się nie mogę bo uważam, że Avatar ostatni władca wiatru to serial którego nic raczej już nigdy nie pokona. Wyznacza standardy najwyższej jakości na tak wielu poziomach...
Aczkolwiek zgadzam się, że Wakfu jest świetne. Na sezon 3 nie wiem czy się rzucę bo dwójka była troszkę zbyt efekciarska jak dla mnie (chociaż podobała mi się). Śmierć Groviego jest nadal jedną z najbardziej wzruszających jakie widziałem na ekranie. Wakfu polecam gorąco w miarę możliwości w oryginale (czyli po francusku) z angielskimi napisami. Tak jak mówię najlepszym serialem raczej nie jest (choć dla kogoś być może) ale jest serialem świetnym, chyba ciut niedocenianym i jednym z moich ulubionych

ocenił(a) serial na 7
Karo_1996

Kilka lepszych seriali animowanych pewnie by się znalazło, ale i tak jest nieźle. Ja osobiście najbardziej cenię Wakfu za przepiękne scenografie, zwłaszcza krajobrazy i kolorystykę - prawdziwa uczta dla oka. Nie wiem dlaczego, ale po prostu uwielbiam komiksowo-cukierkowy styl tego serialu.

drawn

ja czekam na 4 sezon

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones