PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=583636}

Wakfu

8,0 1 414
ocen
8,0 10 1 1414
Wakfu
powrót do forum serialu Wakfu

Coś podobnego

ocenił(a) serial na 5

Znacie coś podobnego?

Bo ten serial mi się spodobał przez:
-animacje
-bohaterów
-humor
-świat przedstawiony

Ale tak w połowie sezonu zaczęła mnie nudzić formuła każdy odcinek- inna przygoda, która nie
wiąże się za bardzo z innymi. Po prostu szukałbym czegoś, gdzie główny wątek jest bardziej
zarysowany.

MistrzSeller

A oglądałeś Avatar: Legenda Aanga? Jeśli nie to polecam :)

ocenił(a) serial na 5
Elvis007

Oczywiście. I legendę Korry też.

MistrzSeller

"Dofus: Skarby Keruba". To serial powiązany z tym właśnie.

użytkownik usunięty
MistrzSeller

podoba ci sie ale oceniles na 5 :OOO, jesli odejmujesz punkt za jakis blad w fabule/histori postaci/ich zachowaniach etc. no to pewnie bys osiganla ten wynik ale cos co ci sie podba zasluguje na 7 minimum ( jest "dobre") :O, i jak mogles daredevila na 2 ocenic... patrzac subiektywnie na ta serie a nie pod wzgledem nie lubie sci-fi/superbohaterow to nie da rady za nic osiagnac tak nieksiej oceny :o

ocenił(a) serial na 5

Podobają mi się pewne elementy, ale są one niewykorzystane, niewyeksponowane w serialu.

A daredevila oceniłem na 2, bo to kiepski serial i w ogóle nie ma w nim praktycznie Daredevila, tylko jakiś kiepski procedural. Jakbym chciał oglądac kryminał to bym włączył CSI, a nie serial o superbohaterze.

ocenił(a) serial na 10
MistrzSeller

Huntik: Łowcy Tajemnic
Kocham jeszcze bardziej niż Wakfu

użytkownik usunięty
Szalonatruskawa2000

Ja też - nigdy nie widziałem lepszej kreskówki, nigdy przenigdy!

ocenił(a) serial na 10

Tak bardzo bym chciała zobaczyć 3 sezon Huntik. Dobrze, że robią chociaż 3. sezon Wakfu

użytkownik usunięty
Szalonatruskawa2000

No sobie jaja chyba robisz. Wakfu zjada Huntik pod każdym względem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones