PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607100}

Final Fantasy VIII

Fainaru fantajî VIII
8,4 2 069
ocen
8,4 10 1 2069
Final Fantasy VIII
powrót do forum gry Final Fantasy VIII

lol

ocenił(a) grę na 9

Od kiedy FFVIII jest na ps3?

użytkownik usunięty
moooras

Na razie na FW jest sporo podobnych błędów dotyczących gier. Pewnie za jakiś czas będzie można je poprawić.

A te konsole Playstation nie były kompatybilne w dół ?

użytkownik usunięty
Psyhe

Nie wiem, czy dobrze rozumiem pytanie. Gra była wydana na PSX i na PC (wraz z FFVII są jedynymi częściami serii wydanymi na komputer). Każda konsola (nawet samego producenta) jest niezależną platformą. Jeżeli jakaś gra wychodzi na PS3, to nie będzie działać na PS2 i PSX, bo są one "za stare" na tę grę (aczkolwiek są pewne wyjątki, bo chyba ostatnia część "Metal Gear Solid" była w wersji na PS2 i PS3).

ocenił(a) grę na 9
Psyhe

Kompatybilne wstecz jest tylko ps2 (odpala gry z ps1 i ps2), ale ps3 już nie

moooras

Wstępnie pierwsze modele PS3 [w dniu premiery te z większym hdd droższe o około 3-4 stówki] miały wpisaną wsteczną kompatybilność z ps2 i ps1. Dopiero kolejne updatey firmwareu kompletnie to usunęły [sony stwierdziło że bardziej rentowne jest PSN, do tego technicznie dali dupy z optymalizacją działania gier, a szkoda, chociaż dobrze że w PSN wszystko działa tip-top]

moooras

Na ps3 można grać w gry z psx, ja mam parę gierek i normalnie odpala.

ocenił(a) grę na 8
moooras

Błędu niema żadnego. Jest na PS3 a mianowicie na PSN można zakupić i poggrać

ocenił(a) grę na 9
moooras

w sumie jest blad najpierw final fantasy 7 i 8 wyszlo na PSX (Niewiem czemu jest tylko PC I PS3)

piki3

pewnie chodzilo im o to, że obie częśći można kupić w ps store i pograć na ps3 ale ze starą grafiką itd...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones