PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=613137}

XIII

7,3 1 376
ocen
7,3 10 1 1376
XIII
powrót do forum gry XIII

Dzisiaj wlasnie juz ktorys raz z kolei sie gierke przeszlo... Także jak wiemy najprawdopodobniej Numerem 1 jest Sheridan, fantastyczne jest to że zakończenie mamy otwarte i każdy na swój sposób może sobie dopowiedzieć reszte. Mini serialu jeszcze nie oglądałem XIII spisek. Orientujecie się może czy w komiksach jest ten "ciąg dalszy"... czy tez w Serialu? Bardzo mnie zastanawia jakie jest pełne zakończenie historii Fly'a, czy też może graliśmy prawdziwa XIII Rowlandem A Fly nie żyje. Czy dostał propozycję nie do odrzucenia, Kulke, czy też Carrington, Jones go uratowali, albo celowo wysłali go do Kajut żeby się go pozbyć bez świadków ponieważ wszyscy brali udział w spisku i było więcej numerów niż XX :D

Zuber12

Gra to tylko kilka pierwszych tomów komiksu i cała historia jest poprowadzona trochę inaczej tzn. epizodu na statku w końcowej części gry nie ma w oryginalnej historii. Serialu nie oglądałem to nie wiem, a sam komiks skończyłem czytać jakoś w 2007 roku, gdy pierwszy autor go zakończył. Osobiście niezbyt mi się spodobała ta historia, a zakończenie to już w ogóle porażka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones