Problem trzech ciał
powrót do forum 1 sezonu

... nie czuję z tego powodu bólu w okolicy poniżej lędźwi jak ci co czytali :)
Ciekawe czy kolejne sezony też będą na podobnym poziomie - mam taką nadzieję! Momentami było dla mnie nudnawo, ale to pewnie dlatego, że lubię jak cały czas coś się dzieje. WRESZCIE dostaliśmy jakiś serial, w którym nie da się przewidzieć co będzie w kolejnym odcinku :) Polecam!

saps83

To trochę tak jakbyś wyśmiewał ludzi co byli na wakacjach w egzotycznych krajach bo nie doceniają uroku Radomia

ocenił(a) serial na 1
paulaner001

W punkt.... Niektórym wystarczy Radom;) ja wolę egzotyczne kraje

ocenił(a) serial na 8
paulaner001

Rozumiem, że jesteś z obozu czytających :) nie boisz się, że ktoś z Radomia wjedzie Ci na chatę, bo też poczuje się urażony w jakiś sposób przez Twoje porównanie?

saps83

Komentarze ludzi którzy czytali książę i przychodzą komentować na portal o filmach to jest rak. Rzygać się chce od tego ich ciągłego jojczenia...

huberto_88

Ten serial jest adaptacja ksiazki jakbys nie zauwazyl.

ocenił(a) serial na 8
piotr34

Dziwne jakby było odwrotnie :) adaptacja książki to nie audiobook - musi być trochę różnic :)

ocenił(a) serial na 1
huberto_88

Buhahhahaha rzygać się chce jak się widzi ludzi którzy książek nie czytają

ocenił(a) serial na 8
tenar

Oceniłeś ten serial na 2, a "Buffy postrach wampirów" na 8 :) serio??? Może nie powinieneś wychylać głowy zza książek bo totalnie nie umiesz w seriale :D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 8
tenar

Po pierwsze - ocena Buffy została dokonana 9 lat temu, a nie 20, więc miałeś ok 10 lat na refleksje i nadal dałeś ocene 8

ocenił(a) serial na 8
saps83

A po drugie - brak Ci kultury i klasy chłopaku :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 8
tenar

Jeżeli wszyscy "czytający książki" są tacy jak Ty chłopcze to cieszę się, że nie przeczytałem w życiu więcej niż 10 książek :) na dobre mi wyszło :D ps.

ocenił(a) serial na 9
tenar

oj dzieciaku, reprezentujesz idealny przykład patologicznego dna intelektualnego. Jedyne co umiesz to wywlekać epitety w stronę innych :) a, i przeczytać książkę. wow.

ocenił(a) serial na 8
animejaponia_pl

No i sru... zaraz poleci kolejna porcja uprzejmości ze strony pana tenara ;) ale sama sie prosisz koleżanko :D

ocenił(a) serial na 8
tenar

Tenar, Tenar, wyjdź z labiryntu :-) I egzotyczne kraje mają swoje wady i zalety, i Radom, i Gont też. Książki są bardzo ciekawe i wymagające intelektualnie, ale postacie jednowymiarowe.  Jednak X Muza rządzi się swoimi prawami i uważam, że jest to całkiem udana adaptacja, wizualnie spełnia oczekiwania, bohaterowie nabrali jakiegoś życia, nie są jak spiżowe pomniki, możemy im kibicować, albo się na nich wkurzać, oceniać podejmowane wyzwania, polubić lub przeciwnie. W książce widzimy jak platonicznie zakochany mężczyzna, tkwi w życiowym bezruchu a jego jedyna idee fixe to wyimaginowana utrata ukochanej.

użytkownik usunięty
huberto_88

to rzygaj

ocenił(a) serial na 8
huberto_88

Uważam, że każdy ma prawo do własnej opinii, ale zaniżanie oceny dobrego serialu czy filmu bo odbiega od książki to jakieś nieporozumienie... jak już chcesz jeden z drugim to se napisz, że w książce było inaczej, ale nie oceniaj filmu tylko oceniaj książkę na forum książkowiczów :)

ocenił(a) serial na 6
saps83

Może ktoś tak w skrocie strescic fabułę,bo po 1 odc nie chce tracić czasu na ten marnie zrobiony serial.

ocenił(a) serial na 8
aronn

Jeśli 1 odc był dla Ciebie marny to zdecydowanie pozostałe również takie będą :( lepiej wykorzystaj ten czas inaczej ‐ mówią, że najlepsza inwestycja czasu to samorozwój ;) nie dziękuj, nie ma za co!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones